Filters LPG: Gaseous phase - Complete CZAJA
SubcatsFilters
| Filter type: | disposable |
| Cartridge: | paper |
| Input: | 16 mm |
| Output: | 16 mm |
| Cover: | metal |
| Type of assembly: | on hose |
| product code: | 53.VAL.409 |
| manufacturer: |
CZAJA
|
| manufacturer code: | 07.LPG.75 |
| approval number: |
E4-67R-0120041
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
18 hours 23 minutes
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Filter type: | disposable |
| Cartridge: | paper |
| Input: | 16 mm |
| Output: | 16 mm |
| Cover: | metal |
| Type of assembly: | on hose |
| product code: | 53.VAL.409 |
| manufacturer: |
CZAJA
|
| manufacturer code: | 07.LPG.75 |
| approval number: |
E4-67R-0120041
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
18 hours 23 minutes
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Filter type: | disposable |
| Cartridge: | paper |
| Input: | 16 mm |
| Output: | 16 mm |
| Cover: | metal |
| Type of assembly: | on hose |
| product code: | 53.VAL.409 |
| manufacturer: |
CZAJA
|
| manufacturer code: | 07.LPG.75 |
| approval number: |
E4-67R-0120041
|
Ask about the product
0,34 €
0,68 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 2.02 €
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
18 hours 23 minutes
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Filter type: | disposable |
| Cartridge: | polyester |
| Input: | 16 mm |
| Output: | 16 mm |
| Cover: | metal |
| Type of assembly: | on hose |
| product code: | 53.VAL.409 |
| manufacturer: |
CZAJA
|
| manufacturer code: | 07.LPG.75 |
| approval number: |
E4-67R-0120041
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
18 hours 23 minutes
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Filter type: | disposable |
| Cartridge: | paper |
| Input: | 16 mm |
| Output: | 2 x 12 mm |
| Cover: | metal |
| Type of assembly: | on hose |
| product code: | 53.VAL.409 |
| manufacturer: |
CZAJA
|
| manufacturer code: | 07.LPG.75 |
| approval number: |
E4-67R-0120041
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
18 hours 23 minutes
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Filter type: | disposable |
| Filter model: | FLS |
| Cartridge: | paper |
| Input: | 8 mm |
| Output: | 8 mm |
| Cover: | metal |
| Type of assembly: | on hose |
| Type of part: | original |
| product code: | 53.VAL.409 |
| manufacturer: |
CZAJA
|
| manufacturer code: | 07.LPG.75 |
| approval number: |
E4-67R-0120041
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
18 hours 23 minutes
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Filter type: | with a replaceable cartridge |
| Filter model: | Blaster |
| Cartridge: | polyester |
| Input: | 12 mm |
| Output: | 2 x 12 mm |
| Cover: | metal |
| Type of assembly: | on cantilever |
| Type of part: | original |
| product code: | 53.VAL.409 |
| manufacturer: |
CZAJA
|
| manufacturer code: | 07.LPG.75 |
| approval number: |
E4-67R-0120041
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!