Electrovalves LPG LANDI RENZO
SubcatsFilters
| Electrovalve model | TYPE 71 |
| Type of connect: | pins |
| Input: | 6 mm |
| Output: | 6 mm |
| For gas system: | LPG |
| product code: | 70.TOM.709 |
| manufacturer: |
LANDI RENZO
|
| manufacturer code: | MVAT0A08.1 |
| approval number: |
E8-67R-013018
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
15 hours 7 minutes
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Electrovalve model | TYPE 71 |
| Type of connect: | plug |
| Input: | 6 mm |
| Output: | 6 mm |
| For gas system: | LPG |
| product code: | 70.TOM.709 |
| manufacturer: |
LANDI RENZO
|
| manufacturer code: | MVAT0A08.1 |
| approval number: |
E8-67R-013018
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
15 hours 7 minutes
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Input: | 6 mm |
| Output: | 6 mm |
| For gas system: | LPG |
| product code: | 70.TOM.709 |
| manufacturer: |
LANDI RENZO
|
| manufacturer code: | MVAT0A08.1 |
| approval number: |
E8-67R-013018
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
15 hours 7 minutes
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| For electrovalve: | LANDI RENZO, MED |
| Electrovalve model | TYPE 71 |
| Type of part: | original |
| product code: | 70.TOM.709 |
| manufacturer: |
LANDI RENZO
|
| manufacturer code: | MVAT0A08.1 |
| approval number: |
E8-67R-013018
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
15 hours 7 minutes
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| For electrovalve: | LANDI RENZO, MED |
| Electrovalve model | MED 3G |
| Type of part: | original |
| product code: | 70.TOM.709 |
| manufacturer: |
LANDI RENZO
|
| manufacturer code: | MVAT0A08.1 |
| approval number: |
E8-67R-013018
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
15 hours 7 minutes
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| For electrovalve: | LANDI RENZO |
| Type of part: | original |
| product code: | 70.TOM.709 |
| manufacturer: |
LANDI RENZO
|
| manufacturer code: | MVAT0A08.1 |
| approval number: |
E8-67R-013018
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
15 hours 7 minutes
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| product code: | 70.TOM.709 |
| manufacturer: |
LANDI RENZO
|
| manufacturer code: | MVAT0A08.1 |
| approval number: |
E8-67R-013018
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
15 hours 7 minutes
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| product code: | 70.TOM.709 |
| manufacturer: |
LANDI RENZO
|
| manufacturer code: | MVAT0A08.1 |
| approval number: |
E8-67R-013018
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
15 hours 7 minutes
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Type of connect: | pins |
| Coil wattage: | 20 W |
| Type of part: | original |
| For electrovalve: | LANDI RENZO |
| product code: | 70.TOM.709 |
| manufacturer: |
LANDI RENZO
|
| manufacturer code: | MVAT0A08.1 |
| approval number: |
E8-67R-013018
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
15 hours 7 minutes
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Type of connect: | plug |
| Coil wattage: | 11 W |
| Type of part: | original |
| For electrovalve: | MED |
| Electrovalve model | TYPE 71 |
| For reducer: | LANDI RENZO |
| Reducer model | LI10, LI10 TURBO |
| product code: | 70.TOM.709 |
| manufacturer: |
LANDI RENZO
|
| manufacturer code: | MVAT0A08.1 |
| approval number: |
E8-67R-013018
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
15 hours 7 minutes
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| For electrovalve: | MED |
| Electrovalve model | TYPE 71 |
| product code: | 70.TOM.709 |
| manufacturer: |
LANDI RENZO
|
| manufacturer code: | MVAT0A08.1 |
| approval number: |
E8-67R-013018
|
Ask about the product
0,30 €
0,30 €
-20%
The lowest price in the 30 days before the discount: 1.31 €
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
15 hours 7 minutes
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| For electrovalve: | LANDI RENZO |
| Electrovalve model | MED 3G |
| Internal diameter: | 12,45 mm |
| Gauge diameter | 1,78 mm |
| Type of part: | original |
| product code: | 70.TOM.709 |
| manufacturer: |
LANDI RENZO
|
| manufacturer code: | MVAT0A08.1 |
| approval number: |
E8-67R-013018
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
15 hours 7 minutes
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart