Electrovalves LPG: For petrol
SubcatsFilters
| Type of connect: | pins |
| For gas system: | LPG, CNG |
| product code: | 55.LRE.969 |
| manufacturer: |
LOVATO
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E13-67R-010233
|
Ask about the product
3,86 €
4,51 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 14.43 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
4 hours 55 minutes
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Electrovalve model | EB01 |
| Type of connect: | pins |
| Input: | 6 mm, 8 mm |
| Output: | 6 mm, 8 mm |
| For gas system: | LPG, CNG |
| product code: | 55.LRE.969 |
| manufacturer: |
TOMASETTO
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E13-67R-010233
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Type of connect: | pins |
| Input: | 8 mm |
| Output: | 8 mm |
| product code: | 55.LRE.969 |
| manufacturer: |
TARTARINI
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E13-67R-010233
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Type of connect: | pins |
| Input: | 8 mm |
| Output: | 8 mm |
| product code: | 55.LRE.969 |
| manufacturer: |
LANDI RENZO
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E13-67R-010233
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!