Spare parts LPG LANDI RENZO
SubcatsFilters
| product code: | 90.WAR.163 |
| manufacturer: |
LANDI RENZO
|
| manufacturer code: | 22-1-31-18 |
| approval number: |
P1 NSF Reg. 123000
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
Product temporarily unavaliable. Ask the seller.
Delivery from: 2,54 €
Added 1 pcs.
to cart!
| product code: | 90.WAR.163 |
| manufacturer: |
LANDI RENZO
|
| manufacturer code: | 22-1-31-18 |
| approval number: |
P1 NSF Reg. 123000
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 2,54 €
Added 1 pcs.
to cart!
| product code: | 90.WAR.163 |
| manufacturer: |
LANDI RENZO
|
| manufacturer code: | 22-1-31-18 |
| approval number: |
P1 NSF Reg. 123000
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
Product temporarily unavaliable. Ask the seller.
Delivery from: 2,54 €
Added 1 pcs.
to cart!
| product code: | 90.WAR.163 |
| manufacturer: |
LANDI RENZO
|
| manufacturer code: | 22-1-31-18 |
| approval number: |
P1 NSF Reg. 123000
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 2,54 €
Added 1 pcs.
to cart!
| product code: | 90.WAR.163 |
| manufacturer: |
LANDI RENZO
|
| manufacturer code: | 22-1-31-18 |
| approval number: |
P1 NSF Reg. 123000
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
Product temporarily unavaliable. Ask the seller.
Delivery from: 2,54 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Type of connect: | plug |
| Coil wattage: | 11 W |
| Type of part: | original |
| For electrovalve: | LANDI RENZO |
| product code: | 90.WAR.163 |
| manufacturer: |
LANDI RENZO
|
| manufacturer code: | 22-1-31-18 |
| approval number: |
P1 NSF Reg. 123000
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 2,54 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Type of connect: | pins |
| Coil wattage: | 18 W |
| Type of part: | original |
| For electrovalve: | LANDI RENZO |
| For reducer: | LANDI RENZO |
| Reducer model | LE98 |
| product code: | 90.WAR.163 |
| manufacturer: |
LANDI RENZO
|
| manufacturer code: | 22-1-31-18 |
| approval number: |
P1 NSF Reg. 123000
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 2,54 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Gauge diameter | 3,5 mm |
| Internal diameter: | 47 mm |
| Type of part: | original |
| product code: | 90.WAR.163 |
| manufacturer: |
LANDI RENZO
|
| manufacturer code: | 22-1-31-18 |
| approval number: |
P1 NSF Reg. 123000
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 2,54 €
Added 1 pcs.
to cart!