Reduktory gazu LPG AC STAG
SubcatsFilters
| Power: | 136 HP |
| Input diameter: | 6 mm |
| Electrovalve: | Yes |
| Integrated filter: | Yes |
| Temperature sensor: | Yes |
| Reducer model | R02 EL |
| product code: | 52.ACE.911 |
| manufacturer: |
AC STAG
|
| manufacturer code: | WGM4011AH-EL |
| approval number: |
E8-67R-016865
|
Ask about the product
52,66 €
58,51 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 58.51 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
45 hours
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Power: | 280 HP |
| Input diameter: | 8 mm |
| Electrovalve: | Yes |
| Integrated filter: | No |
| Temperature sensor: | Yes |
| Reducer model | R02 TWIN |
| product code: | 52.ACE.910 |
| manufacturer: |
AC STAG
|
| manufacturer code: | WGM4210AH-V2 |
| approval number: |
E8-67R-016865
|
Ask about the product
78,99 €
87,77 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 87.77 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
45 hours
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Power: | 180 HP |
| Input diameter: | 6 mm |
| Electrovalve: | Yes |
| Integrated filter: | No |
| Reducer model | R01 |
| product code: | 52.ACE.919 |
| manufacturer: |
AC STAG
|
| manufacturer code: | WGM30311AH-V2 |
Ask about the product
67,00 €
74,44 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 74.44 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
45 hours
Delivery from: 1,96 €
Added 1 set
to cart!
to cart
| Power: | 180 HP |
| Input diameter: | 6 mm |
| Electrovalve: | No |
| Integrated filter: | No |
| Temperature sensor: | No |
| Reducer model | R01 |
| product code: | 52.ACE.921 |
| manufacturer: |
AC STAG
|
| manufacturer code: | WGM30311AH-V2 |
Ask about the product
58,77 €
65,30 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 65.3 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
45 hours
Delivery from: 1,96 €
Added 1 set
to cart!
to cart
| Power: | 150 HP |
| Input diameter: | 6 mm |
| Electrovalve: | Yes |
| Integrated filter: | No |
| Temperature sensor: | Yes |
| Reducer model | R02 150 |
| product code: | 52.ACE.915 |
| manufacturer: |
AC STAG
|
| manufacturer code: | WGM4011AH-02-V2 |
| approval number: |
E8-67R-016865
|
Ask about the product
52,66 €
58,51 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 58.51 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
45 hours
Delivery from: 1,96 €
Added 1 set
to cart!
to cart
| Power: | 220 HP |
| Input diameter: | 8 mm |
| Electrovalve: | Yes |
| Integrated filter: | No |
| Reducer model | R02 |
| product code: | 52.ACE.930 |
| manufacturer: |
AC STAG
|
| manufacturer code: | WGM4011AH-DPI |
Ask about the product
68,12 €
75,69 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 75.69 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
45 hours
Delivery from: 1,96 €
Added 1 set
to cart!
to cart
| Power: | 450 HP |
| Input diameter: | 8 mm |
| Electrovalve: | Yes |
| Integrated filter: | No |
| Temperature sensor: | Yes |
| Reducer model | MAGIC 3 POWER, R03 |
| product code: | 52.ACE.917 |
| manufacturer: |
AC STAG
|
| manufacturer code: | TEG350ATK |
Ask about the product
117,54 €
130,61 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 130.61 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
45 hours
Delivery from: 1,96 €
Added 1 set
to cart!
to cart
| Power: | 450 HP |
| Input diameter: | 8 mm |
| Electrovalve: | No |
| Integrated filter: | No |
| Temperature sensor: | Yes |
| Reducer model | MAGIC 3 POWER, R03 |
| product code: | 52.ACE.918 |
| manufacturer: |
AC STAG
|
| manufacturer code: | TEG350AT- |
Ask about the product
104,19 €
115,76 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 115.76 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
45 hours
Delivery from: 1,96 €
Added 1 set
to cart!
to cart
| Power: | 250 HP |
| Input diameter: | 8 mm |
| Electrovalve: | Yes |
| Integrated filter: | No |
| Temperature sensor: | Yes |
| Reducer model | R01 250 |
| product code: | 52.ACE.912 |
| manufacturer: |
AC STAG
|
| manufacturer code: | WGM31221AH-V2 |
| approval number: |
E8-67R-014619
|
Ask about the product
78,99 €
87,77 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 87.77 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
45 hours
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Power: | 250 HP |
| Input diameter: | 8 mm |
| Electrovalve: | No |
| Integrated filter: | No |
| Temperature sensor: | Yes |
| Reducer model | R01 250 |
| product code: | 52.ACE.900 |
| manufacturer: |
AC STAG
|
| manufacturer code: | WGM31221AH-V2 |
| approval number: |
E8-67R-014619
|
Ask about the product
69,59 €
77,32 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 77.32 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
45 hours
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Power: | 150 HP |
| Input diameter: | 6 mm |
| Electrovalve: | No |
| Integrated filter: | No |
| Temperature sensor: | Yes |
| Reducer model | R02 150 |
| product code: | 52.ACE.914 |
| manufacturer: |
AC STAG
|
| manufacturer code: | WGM4011AH-02-V2 |
Ask about the product
47,49 €
52,76 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 52.76 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
45 hours
Delivery from: 1,96 €
Added 1 set
to cart!
to cart
| For reducer: | AC STAG |
| Reducer model | R02 120, R02 150, R02 EL, R02 TWIN |
| Type of part: | original |
| product code: | 20.ACE.920 |
| manufacturer: |
AC STAG
|
| manufacturer code: | WGM-70AB- |
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
45 hours
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart