Reducers LPG: For LPG injection KME
SubcatsFilters
| Power: | 330 HP |
| Input diameter: | 8 mm |
| Electrovalve: | No |
| Integrated filter: | No |
| Temperature sensor: | No |
| Reducer model | GOLD GT |
| product code: | 52.KME.925 |
| manufacturer: |
KME
|
Ask about the product
85,19 €
94,66 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 94.66 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
42 hours
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Power: | 240 HP |
| Input diameter: | 8 mm |
| Electrovalve: | No |
| Integrated filter: | No |
| Temperature sensor: | No |
| Reducer model | SILVER |
| product code: | 52.KME.918 |
| manufacturer: |
KME
|
| manufacturer code: | bez |
Ask about the product
69,98 €
77,75 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 77.75 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
42 hours
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Power: | 240 HP |
| Input diameter: | 8 mm |
| Electrovalve: | Yes |
| Integrated filter: | No |
| Temperature sensor: | No |
| Reducer model | SILVER |
| product code: | 52.KME.907 |
| manufacturer: |
KME
|
| manufacturer code: | 8201000007 |
Ask about the product
90,57 €
100,64 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 100.64 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
42 hours
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Power: | 204 HP |
| Input diameter: | 6 mm |
| Electrovalve: | No |
| Integrated filter: | No |
| Temperature sensor: | No |
| Reducer model | TUR6 |
| product code: | 52.KME.917 |
| manufacturer: |
KME
|
| approval number: |
E8-67R-016555
|
Ask about the product
62,72 €
69,69 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 69.69 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
42 hours
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Power: | 400 HP |
| Input diameter: | 8 mm |
| Electrovalve: | Yes |
| Integrated filter: | No |
| Temperature sensor: | Yes |
| Reducer model | EXTREME |
| product code: | 52.KME.931 |
| manufacturer: |
KME
|
| manufacturer code: | 8201000002 |
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
42 hours
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Power: | 408 HP |
| Input diameter: | 8 mm |
| Electrovalve: | No |
| Integrated filter: | No |
| Temperature sensor: | No |
| Reducer model | EXTREME |
| product code: | 52.KME.923 |
| manufacturer: |
KME
|
| manufacturer code: | 8201000002 |
Ask about the product
159,61 €
177,35 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 177.35 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
42 hours
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Power: | 330 HP |
| Input diameter: | 8 mm |
| Electrovalve: | Yes |
| Integrated filter: | No |
| Temperature sensor: | No |
| Reducer model | GOLD GT |
| product code: | 52.KME.905 |
| manufacturer: |
KME
|
| manufacturer code: | 8201000016 |
Ask about the product
105,08 €
116,76 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 116.76 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
42 hours
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Power: | 217 HP |
| Input diameter: | 6 mm |
| Electrovalve: | No |
| Integrated filter: | No |
| Temperature sensor: | No |
| Reducer model | SILVER |
| product code: | 52.KME.916 |
| manufacturer: |
KME
|
Ask about the product
62,72 €
69,69 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 69.69 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
42 hours
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Power: | 217 HP |
| Input diameter: | 6 mm |
| Electrovalve: | Yes |
| Integrated filter: | No |
| Temperature sensor: | No |
| Reducer model | SILVER |
| product code: | 52.KME.912 |
| manufacturer: |
KME
|
| manufacturer code: | 8201000014 |
Ask about the product
75,83 €
84,25 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 84.25 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
42 hours
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Power: | 204 HP |
| Input diameter: | 6 mm |
| Electrovalve: | Yes |
| Integrated filter: | No |
| Temperature sensor: | No |
| Reducer model | TUR6 |
| product code: | 52.KME.909 |
| manufacturer: |
KME
|
| manufacturer code: | 8201000009 |
| approval number: |
E8-67R-016555
|
Ask about the product
75,83 €
84,25 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 84.25 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
42 hours
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Power: | 204 HP |
| Input diameter: | 6 mm |
| Electrovalve: | Yes |
| Integrated filter: | No |
| Temperature sensor: | No |
| Reducer model | TUR6 |
| product code: | 52.KME.911 |
| manufacturer: |
KME
|
| manufacturer code: | 8201000018 |
| approval number: |
E8-67R-016555
|
Ask about the product
74,66 €
82,95 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 82.95 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
42 hours
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Power: | 240 HP |
| Input diameter: | 8 mm |
| Electrovalve: | Yes |
| Integrated filter: | No |
| Temperature sensor: | No |
| Reducer model | SILVER |
| product code: | 52.KME.910 |
| manufacturer: |
KME
|
| manufacturer code: | 8201000015 |
Ask about the product
90,57 €
100,64 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 100.64 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
42 hours
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart