Reducers LPG: For LPG injection KME
SubcatsFilters
| Power: | 150 HP |
| Input diameter: | 6 mm |
| Electrovalve: | No |
| Integrated filter: | No |
| Temperature sensor: | Yes |
| product code: | 90.WAR.161 |
| manufacturer: |
KME
|
| manufacturer code: | Z350257 |
| approval number: |
P1 NSF Reg. 123000
|
Ask about the product
18,04 €
20,09 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 59.62 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
53 hours
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Power: | 200 HP |
| Input diameter: | 8 mm |
| Electrovalve: | No |
| Integrated filter: | No |
| Temperature sensor: | Yes |
| product code: | 90.WAR.161 |
| manufacturer: |
KME
|
| manufacturer code: | Z350257 |
| approval number: |
P1 NSF Reg. 123000
|
Ask about the product
19,06 €
21,11 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 62.6 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
53 hours
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Power: | 330 HP |
| Input diameter: | 8 mm |
| Electrovalve: | Yes |
| Integrated filter: | No |
| Temperature sensor: | No |
| Reducer model | GOLD GT |
| product code: | 90.WAR.161 |
| manufacturer: |
KME
|
| manufacturer code: | Z350257 |
| approval number: |
P1 NSF Reg. 123000
|
Ask about the product
36,09 €
39,83 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 117.79 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Power: | 240 HP |
| Input diameter: | 8 mm |
| Electrovalve: | No |
| Integrated filter: | No |
| Temperature sensor: | No |
| Reducer model | SILVER |
| product code: | 90.WAR.161 |
| manufacturer: |
KME
|
| manufacturer code: | Z350257 |
| approval number: |
P1 NSF Reg. 123000
|
Ask about the product
23,83 €
26,55 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 78.44 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
53 hours
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Power: | 400 HP |
| Input diameter: | 6 mm |
| Electrovalve: | Yes |
| Integrated filter: | No |
| Temperature sensor: | No |
| Reducer model | TWIN |
| product code: | 90.WAR.161 |
| manufacturer: |
KME
|
| manufacturer code: | Z350257 |
| approval number: |
P1 NSF Reg. 123000
|
Ask about the product
48,34 €
53,79 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 158.38 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Power: | 400 HP |
| Input diameter: | 6 mm |
| Electrovalve: | Yes |
| Integrated filter: | No |
| Temperature sensor: | No |
| Reducer model | TWIN |
| product code: | 90.WAR.161 |
| manufacturer: |
KME
|
| manufacturer code: | Z350257 |
| approval number: |
P1 NSF Reg. 123000
|
Ask about the product
51,41 €
57,19 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 168.68 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Power: | 217 HP |
| Input diameter: | 6 mm |
| Electrovalve: | Yes |
| Integrated filter: | No |
| Temperature sensor: | No |
| Reducer model | SILVER |
| product code: | 90.WAR.161 |
| manufacturer: |
KME
|
| manufacturer code: | Z350257 |
| approval number: |
P1 NSF Reg. 123000
|
Ask about the product
25,87 €
28,94 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 85.26 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!