Reducers LPG: For LPG injection KME
SubcatsFilters
| Power: | 408 HP |
| Input diameter: | 8 mm |
| Electrovalve: | No |
| Integrated filter: | No |
| Reducer model | EXTREME |
| product code: | 52.KME.934 |
| manufacturer: |
KME
|
| approval number: |
E8 67R-01 3949
|
Ask about the product
138,20 €
153,55 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 153.55 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
40 hours
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Power: | 150 HP |
| Input diameter: | 6 mm |
| Electrovalve: | No |
| Integrated filter: | No |
| Temperature sensor: | Yes |
| product code: | 52.KME.938 |
| manufacturer: |
KME
|
| manufacturer code: | 8201000038 |
| approval number: |
E8 67R-01 6555
|
Ask about the product
53,23 €
59,15 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 59.15 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
40 hours
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Power: | 200 HP |
| Input diameter: | 8 mm |
| Electrovalve: | No |
| Integrated filter: | No |
| Temperature sensor: | Yes |
| product code: | 52.KME.939 |
| manufacturer: |
KME
|
| manufacturer code: | 8201000039 |
| approval number: |
E8 67R-01 6555
|
Ask about the product
55,90 €
62,11 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 62.11 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
40 hours
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Power: | 330 HP |
| Input diameter: | 8 mm |
| Electrovalve: | Yes |
| Integrated filter: | No |
| Temperature sensor: | No |
| Reducer model | GOLD GT |
| product code: | 52.KME.904 |
| manufacturer: |
KME
|
| manufacturer code: | 8201000004 |
Ask about the product
105,17 €
116,86 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 116.86 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Power: | 400 HP |
| Input diameter: | 6 mm |
| Electrovalve: | Yes |
| Integrated filter: | No |
| Temperature sensor: | No |
| Reducer model | TWIN |
| product code: | 52.KME.920 |
| manufacturer: |
KME
|
| manufacturer code: | 8201000011 |
Ask about the product
141,42 €
157,13 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 157.13 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Power: | 400 HP |
| Input diameter: | 6 mm |
| Electrovalve: | Yes |
| Integrated filter: | No |
| Temperature sensor: | No |
| Reducer model | TWIN |
| product code: | 52.KME.922 |
| manufacturer: |
KME
|
| manufacturer code: | 824000024 |
Ask about the product
150,61 €
167,35 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 167.35 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Power: | 217 HP |
| Input diameter: | 6 mm |
| Electrovalve: | Yes |
| Integrated filter: | No |
| Temperature sensor: | No |
| Reducer model | SILVER |
| product code: | 52.KME.906 |
| manufacturer: |
KME
|
| manufacturer code: | 8201000006 |
| approval number: |
E8-67R-01 3949
|
Ask about the product
76,13 €
84,59 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 84.59 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!