Pipes, hoses and wires LPG
SubcatsFilters
| Internal diameter: | 21 mm |
| Material: | Plastic |
| product code: | 52.MAG.905 |
| manufacturer: |
Nagaz
|
| manufacturer code: | 1300 |
| approval number: |
E20-67R-010896
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
51 hours
Delivery from: 1,96 €
Added 1 m
to cart!
to cart
| Internal diameter: | 18 mm |
| Material: | Plastic |
| product code: | 52.MAG.905 |
| manufacturer: |
Nagaz
|
| manufacturer code: | 1300 |
| approval number: |
E20-67R-010896
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
51 hours
Delivery from: 1,96 €
Added 1 m
to cart!
to cart
| Internal diameter: | 21 mm |
| Material: | Plastic |
| product code: | 52.MAG.905 |
| manufacturer: |
Nagaz
|
| manufacturer code: | 1300 |
| approval number: |
E20-67R-010896
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
51 hours
Delivery from: 1,96 €
Added 1 m
to cart!
to cart
| Internal diameter: | 23 mm |
| Material: | Plastic |
| product code: | 52.MAG.905 |
| manufacturer: |
Nagaz
|
| manufacturer code: | 1300 |
| approval number: |
E20-67R-010896
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
51 hours
Delivery from: 1,96 €
Added 1 m
to cart!
to cart
| Internal diameter: | 9mm |
| Material: | Plastic |
| product code: | 52.MAG.905 |
| manufacturer: |
Nagaz
|
| manufacturer code: | 1300 |
| approval number: |
E20-67R-010896
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
51 hours
Delivery from: 1,96 €
Added 1 m
to cart!
to cart
| Internal diameter: | 6,8 mm |
| Material: | Plastic |
| product code: | 52.MAG.905 |
| manufacturer: |
Nagaz
|
| manufacturer code: | 1300 |
| approval number: |
E20-67R-010896
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
51 hours
Delivery from: 1,96 €
Added 1 m
to cart!
to cart
| Internal diameter: | 4,5 mm |
| Material: | Plastic |
| product code: | 52.MAG.905 |
| manufacturer: |
Nagaz
|
| manufacturer code: | 1300 |
| approval number: |
E20-67R-010896
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
51 hours
Delivery from: 1,96 €
Added 1 m
to cart!
to cart
| Internal diameter: | 30 mm |
| Material: | Plastic |
| product code: | 52.MAG.905 |
| manufacturer: |
Nagaz
|
| manufacturer code: | 1300 |
| approval number: |
E20-67R-010896
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
51 hours
Delivery from: 1,96 €
Added 1 m
to cart!
to cart
| Internal diameter: | 40 mm |
| Material: | Plastic |
| product code: | 52.MAG.905 |
| manufacturer: |
Nagaz
|
| manufacturer code: | 1300 |
| approval number: |
E20-67R-010896
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
51 hours
Delivery from: 1,96 €
Added 1 m
to cart!
to cart
| Internal diameter: | 6 mm |
| External diameter: | 6 mm |
| Material: | Steel |
| product code: | 52.MAG.905 |
| manufacturer: |
A.MAX
|
| manufacturer code: | 1300 |
| approval number: |
E20-67R-010896
|
Ask about the product
3,90 €
4,20 €
-4%
The lowest price in the 30 days before the discount: 14.13 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
51 hours
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| External diameter: | 6 mm |
| Material: | Steel |
| product code: | 52.MAG.905 |
| manufacturer: |
LANDI RENZO
|
| manufacturer code: | 1300 |
| approval number: |
E20-67R-010896
|
Ask about the product
3,90 €
4,20 €
-5%
The lowest price in the 30 days before the discount: 14.13 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
51 hours
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| product code: | 52.MAG.905 |
| manufacturer: |
GOMET
|
| manufacturer code: | 1300 |
| approval number: |
E20-67R-010896
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
51 hours
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart