Multivalves LPG
SubcatsFilters
| Type of connect: | pins |
| Coil wattage: | 11 W |
| Type of part: | original |
| For electrovalve: | TOMASETTO |
| product code: | 52.LOV.955 |
| manufacturer: |
TOMASETTO
|
| manufacturer code: | 536795000 |
| approval number: |
E13-67R-010286
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
50 hours
Delivery from: 2,29 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| product code: | 52.LOV.955 |
| manufacturer: |
TOMASETTO
|
| manufacturer code: | 536795000 |
| approval number: |
E13-67R-010286
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
50 hours
Delivery from: 2,29 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| product code: | 52.LOV.955 |
| manufacturer: |
TOMASETTO
|
| manufacturer code: | 536795000 |
| approval number: |
E13-67R-010286
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
50 hours
Delivery from: 2,29 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| product code: | 52.LOV.955 |
| manufacturer: |
TOMASETTO
|
| manufacturer code: | 536795000 |
| approval number: |
E13-67R-010286
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
50 hours
Delivery from: 2,29 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| product code: | 52.LOV.955 |
| manufacturer: |
BRC
|
| manufacturer code: | 536795000 |
| approval number: |
E13-67R-010286
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
50 hours
Delivery from: 2,29 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| For reducer: | TOMASETTO |
| Reducer model | AT09 ARTIC, AT09 NORDIC, AT09 NORDIC XP, AT13, AT13 XP, NORDIC |
| product code: | 52.LOV.955 |
| manufacturer: |
TOMASETTO
|
| manufacturer code: | 536795000 |
| approval number: |
E13-67R-010286
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
50 hours
Delivery from: 2,29 €
Added 1 set
to cart!
to cart
| For multivalve: | TOMASETTO |
| For tank | Cylindrical |
| product code: | 52.LOV.955 |
| manufacturer: |
TOMASETTO
|
| manufacturer code: | 536795000 |
| approval number: |
E13-67R-010286
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
50 hours
Delivery from: 2,29 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Internal diameter: | 48 mm |
| Gauge diameter | 2,5 mm |
| Type of part: | original |
| product code: | 52.LOV.955 |
| manufacturer: |
LOVATO
|
| manufacturer code: | 536795000 |
| approval number: |
E13-67R-010286
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
50 hours
Delivery from: 2,29 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Gauge diameter | 3,5 mm |
| Internal diameter: | 47 mm |
| Type of part: | original |
| product code: | 52.LOV.955 |
| manufacturer: |
LANDI RENZO
|
| manufacturer code: | 536795000 |
| approval number: |
E13-67R-010286
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
50 hours
Delivery from: 2,29 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| product code: | 52.LOV.955 |
| manufacturer: |
TOMASETTO
|
| manufacturer code: | 536795000 |
| approval number: |
E13-67R-010286
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
50 hours
Delivery from: 2,29 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Gauge diameter | 2 mm |
| Internal diameter: | 46 mm |
| Type of part: | original |
| product code: | 52.LOV.955 |
| manufacturer: |
TOMASETTO
|
| manufacturer code: | 536795000 |
| approval number: |
E13-67R-010286
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
50 hours
Delivery from: 2,29 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| product code: | 52.LOV.955 |
| manufacturer: |
TOMASETTO
|
| manufacturer code: | 536795000 |
| approval number: |
E13-67R-010286
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
50 hours
Delivery from: 2,29 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart