Multivalves LPG
SubcatsFilters
| Multivalve angle: | Horizontal 0° |
| Gas out diameter: | 8 mm |
| Hose side: | On right |
| For tank with a diameter: | 315 mm |
| product code: | 55.LRE.931 |
| manufacturer: |
TOMASETTO
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E13-67R 010233
|
Ask about the product
15,34 €
17,22 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 55.2 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
47 hours
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Multivalve angle: | Horizontal 0° |
| Gas out diameter: | 8 mm |
| Hose side: | On right |
| For tank with a diameter: | 362 mm |
| product code: | 55.LRE.931 |
| manufacturer: |
TOMASETTO
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E13-67R 010233
|
Ask about the product
15,34 €
17,22 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 55.2 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
47 hours
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Multivalve angle: | Vertical 90° |
| Gas out diameter: | 6 mm |
| For tank with a diameter: | 400 mm |
| product code: | 55.LRE.931 |
| manufacturer: |
TOMASETTO
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E13-67R 010233
|
Ask about the product
12,84 €
14,40 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 46.08 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
47 hours
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| product code: | 55.LRE.931 |
| manufacturer: |
TOMASETTO
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E13-67R 010233
|
Ask about the product
14,40 €
16,28 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 52.03 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
47 hours
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Multivalve angle: | Horizontal 0° |
| Gas out diameter: | 8 mm |
| Hose side: | On left |
| For tank with a diameter: | 400 mm |
| product code: | 55.LRE.931 |
| manufacturer: |
TOMASETTO
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E13-67R 010233
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
47 hours
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| For multivalve: | BRC |
| For tank | Cylindrical |
| product code: | 55.LRE.931 |
| manufacturer: |
BRC
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E13-67R 010233
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
47 hours
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| For multivalve: | BRC |
| For tank | Toroidal |
| product code: | 55.LRE.931 |
| manufacturer: |
BRC
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E13-67R 010233
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
47 hours
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| product code: | 55.LRE.931 |
| manufacturer: |
BRC
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E13-67R 010233
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
47 hours
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| For multivalve: | TOMASETTO |
| For tank | Cylindrical |
| product code: | 55.LRE.931 |
| manufacturer: |
TOMASETTO
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E13-67R 010233
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
47 hours
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| For multivalve: | TOMASETTO |
| For tank | Cylindrical |
| product code: | 55.LRE.931 |
| manufacturer: |
TOMASETTO
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E13-67R 010233
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
47 hours
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| For hose: | 8 mm |
| Thread: | 14x1 |
| For gas system: | LPG |
| product code: | 55.LRE.931 |
| manufacturer: |
LOVATO
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E13-67R 010233
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
47 hours
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| product code: | 55.LRE.931 |
| manufacturer: |
TOMASETTO
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E13-67R 010233
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
47 hours
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart