Multivalves LPG: For toroidal tanks BRC
SubcatsFilters
| product code: | 90.WAR.404 |
| manufacturer: |
BRC
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
| For tank: | Internal |
| Gas out diameter: | 6 mm |
| For tank with height: | 200 mm, 225 mm |
| product code: | 90.WAR.404 |
| manufacturer: |
BRC
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
| For tank: | Internal |
| Gas out diameter: | 6 mm |
| For tank with height: | 270 mm |
| product code: | 90.WAR.404 |
| manufacturer: |
BRC
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
| For tank: | External |
| Gas out diameter: | 6 mm |
| For tank with height: | 220 mm, 225 mm |
| product code: | 90.WAR.404 |
| manufacturer: |
BRC
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
15,97 €
17,89 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 56.65 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!