| Multivalve angle: | Horizontal 0° |
|---|---|
| Gas out diameter: | 6 mm |
| For tank with a diameter: | 200 mm |
| product code: | 55.VAL.906 |
|---|---|
| manufacturer: | TOMASETTO |
| category: | Multivalves TOMASETTO |
| manufacturer code: | VK30.EVG.406 |
| approval number: | E4-67R-010104 |
Unit price for 1 pcs.
Wielozawór-TOMASETTO cyl.poziomy 200/0°
| Multivalve angle: | Horizontal 0° |
|---|---|
| Gas out diameter: | 6 mm |
| For tank with a diameter: | 200 mm |
Product compliance details: » Person responsible for the product » Security, compliance and warnings