LPG parts ALEX
SubcatsFilters
| ECU model: | OPTIMA PICO |
| For engines: | 4 cyl |
| product code: | 55.LRE.972 |
| manufacturer: |
ALEX
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E13-67R-010233
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
Product temporarily unavaliable. Ask the seller.
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
| For ECU: | OPTIMA NANO OBD |
| For engines: | 3 cyl, 4 cyl |
| product code: | 55.LRE.972 |
| manufacturer: |
ALEX
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E13-67R-010233
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
Product temporarily unavaliable. Ask the seller.
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
| For reducer: | ALEX |
| Reducer model | TURBOT |
| Type of part: | original |
| product code: | 55.LRE.972 |
| manufacturer: |
ALEX
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E13-67R-010233
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
| For injectors: | ALEX |
| Type of injector | BARRACUDA, BARRACUDA 115NI, BARRACUDA 130NI |
| Material: | Brass |
| product code: | 55.LRE.972 |
| manufacturer: |
ALEX
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E13-67R-010233
|
Ask about the product
0,63 €
0,94 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 3.28 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Type of injector | BARRACUDA 100NI |
| Number of injectors: | 4 |
| Stub pipe diameter: | 12 mm |
| product code: | 55.LRE.972 |
| manufacturer: |
ALEX
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E13-67R-010233
|
Ask about the product
24,19 €
27,02 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 86.46 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Type of injector | BARRACUDA 115NI |
| Number of injectors: | 2 |
| Stub pipe diameter: | 12 mm |
| product code: | 55.LRE.972 |
| manufacturer: |
ALEX
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E13-67R-010233
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Type of injector | BARRACUDA 115NI |
| Number of injectors: | 3 |
| Stub pipe diameter: | 12 mm |
| product code: | 55.LRE.972 |
| manufacturer: |
ALEX
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E13-67R-010233
|
Ask about the product
19,79 €
22,30 €
-11%
The lowest price in the 30 days before the discount: 71.53 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Type of injector | BARRACUDA 115NI |
| Number of injectors: | 4 |
| Stub pipe diameter: | 12 mm |
| product code: | 55.LRE.972 |
| manufacturer: |
ALEX
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E13-67R-010233
|
Ask about the product
25,13 €
27,96 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 89.34 €
Out of stock
Shipping in:
Product discontinued
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
| product code: | 55.LRE.972 |
| manufacturer: |
ALEX
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E13-67R-010233
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
| product code: | 55.LRE.972 |
| manufacturer: |
ALEX
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E13-67R-010233
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
| For turbo engines: | Yes |
| For engines: | with indirect injection |
| For engines: | 5 cyl, 6 cyl |
| Type of kit: | Minikit |
| product code: | 55.LRE.972 |
| manufacturer: |
ALEX
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E13-67R-010233
|
Ask about the product
55,29 €
61,57 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 196.5 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
| ECU model: | OPTIMA PICO |
| For turbo engines: | Yes |
| For engines: | with indirect injection |
| For engines: | 3 cyl, 4 cyl |
| Type of kit: | Minikit |
| product code: | 55.LRE.972 |
| manufacturer: |
ALEX
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E13-67R-010233
|
Ask about the product
31,41 €
34,87 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 111.65 €
In stock
Shipping in:
2-3 days
2-3 days
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart