LPG parts BRC
SubcatsFilters
| product code: | 90.WAR.409 |
| manufacturer: |
BRC
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
Product temporarily unavaliable. Ask the seller.
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
| product code: | 90.WAR.409 |
| manufacturer: |
BRC
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
Product temporarily unavaliable. Ask the seller.
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Placement of sensor: | on hose |
| Temperature sensor: | Yes |
| Sensor resistance: | 10 kOhm |
| Stub pipe diameter: | 12 mm |
| product code: | 90.WAR.409 |
| manufacturer: |
BRC
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
| product code: | 90.WAR.409 |
| manufacturer: |
BRC
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
Product temporarily unavaliable. Ask the seller.
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
| For ECU: | SEQUENT 24 |
| Placement of sensor: | on slat |
| Temperature sensor: | Yes |
| Sensor resistance: | 1.7 kOhm |
| product code: | 90.WAR.409 |
| manufacturer: |
BRC
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
| product code: | 90.WAR.409 |
| manufacturer: |
BRC
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
| product code: | 90.WAR.409 |
| manufacturer: |
BRC
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
Product temporarily unavaliable. Ask the seller.
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Power: | 326 HP |
| Input diameter: | 8 mm |
| Electrovalve: | No |
| Integrated filter: | No |
| Temperature sensor: | No |
| Reducer model | GENIUS MAX |
| product code: | 90.WAR.409 |
| manufacturer: |
BRC
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Power: | 190 HP |
| Input diameter: | 8 mm |
| Electrovalve: | No |
| Integrated filter: | No |
| Temperature sensor: | Yes |
| Reducer model | GENIUS MB 1500 |
| product code: | 90.WAR.409 |
| manufacturer: |
BRC
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Input diameter: | 6 mm |
| Electrovalve: | No |
| Integrated filter: | No |
| Temperature sensor: | No |
| Reducer model | GENIUS MB 1500 |
| product code: | 90.WAR.409 |
| manufacturer: |
BRC
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
31,02 €
34,32 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 104.8 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
40 hours
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Input diameter: | 6 mm |
| Electrovalve: | No |
| Integrated filter: | No |
| Temperature sensor: | Yes |
| Reducer model | GENIUS MB |
| product code: | 90.WAR.409 |
| manufacturer: |
BRC
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Power: | 136 HP |
| Input diameter: | 6 mm |
| Electrovalve: | No |
| Integrated filter: | No |
| Temperature sensor: | Yes |
| Reducer model | GENIUS MB 1200 |
| product code: | 90.WAR.409 |
| manufacturer: |
BRC
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
34,98 €
38,61 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 117.9 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!