LPG parts ALEX
SubcatsFilters
| product code: | 55.LRE.973 |
| manufacturer: |
ALEX
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E13-67R-010233
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
41 minutes
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Sensor resistance: | 10 kOhm |
| product code: | 55.LRE.973 |
| manufacturer: |
ALEX
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E13-67R-010233
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
41 minutes
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Sensor resistance: | 2.2 kOhm |
| product code: | 55.LRE.973 |
| manufacturer: |
ALEX
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E13-67R-010233
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
41 minutes
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| product code: | 55.LRE.973 |
| manufacturer: |
ALEX
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E13-67R-010233
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
41 minutes
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| product code: | 55.LRE.973 |
| manufacturer: |
ALEX
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E13-67R-010233
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
41 minutes
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| product code: | 55.LRE.973 |
| manufacturer: |
ALEX
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E13-67R-010233
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
41 minutes
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Power: | 200 HP |
| Input diameter: | 8 mm |
| Electrovalve: | Yes |
| Integrated filter: | Yes |
| Temperature sensor: | No |
| Reducer model | SHARK 1200 / 1500 |
| product code: | 55.LRE.973 |
| manufacturer: |
ALEX
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E13-67R-010233
|
Ask about the product
20,28 €
22,61 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 68.79 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
41 minutes
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Power: | 250 HP |
| Input diameter: | 8 mm |
| Electrovalve: | No |
| Integrated filter: | Yes |
| Temperature sensor: | No |
| Reducer model | ADAPT, SHARK 1200 / 1500 |
| product code: | 55.LRE.973 |
| manufacturer: |
ALEX
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E13-67R-010233
|
Ask about the product
20,94 €
23,27 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 70.36 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
41 minutes
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Power: | 150 HP |
| Input diameter: | 6 mm |
| Electrovalve: | No |
| Integrated filter: | Yes |
| Temperature sensor: | No |
| Reducer model | SHARK BFE 1200 |
| product code: | 55.LRE.973 |
| manufacturer: |
ALEX
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E13-67R-010233
|
Ask about the product
15,96 €
17,62 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 53.82 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
41 minutes
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Power: | 200 HP |
| Input diameter: | 8 mm |
| Electrovalve: | No |
| Integrated filter: | Yes |
| Temperature sensor: | No |
| Reducer model | SHARK BFE 1500 |
| product code: | 55.LRE.973 |
| manufacturer: |
ALEX
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E13-67R-010233
|
Ask about the product
16,62 €
18,62 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 56.45 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
41 minutes
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| For reducer: | ALEX |
| Reducer model | SHARK 1200 / 1500, SHARK BFE 1200, SHARK BFE 1500 |
| Material: | Plastic |
| Type of part: | original |
| product code: | 55.LRE.973 |
| manufacturer: |
ALEX
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E13-67R-010233
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
41 minutes
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| For reducer: | ALEX |
| Reducer model | SHARK 1200 / 1500 |
| Type of part: | original |
| product code: | 55.LRE.973 |
| manufacturer: |
ALEX
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E13-67R-010233
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
41 minutes
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart