LPG parts KME
SubcatsFilters
| ECU model: | NEVO-SKY JET OBD |
| For turbo engines: | Yes |
| For engines: | with indirect injection |
| For engines: | 5 cyl, 6 cyl |
| Type of kit: | Minikit |
| product code: | 90.WAR.209 |
| manufacturer: |
KME
|
| manufacturer code: | 12mx12mmx0,1mm |
| approval number: |
EN 751-3 FRp
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
49 hours
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| ECU model: | NEVO-SKY JET OBD |
| For turbo engines: | Yes |
| For engines: | with indirect injection |
| For engines: | 5 cyl, 6 cyl |
| Type of kit: | Minikit |
| product code: | 90.WAR.209 |
| manufacturer: |
KME
|
| manufacturer code: | 12mx12mmx0,1mm |
| approval number: |
EN 751-3 FRp
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
49 hours
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| ECU model: | NEVO-SKY JET OBD |
| For turbo engines: | Yes |
| For engines: | with indirect injection |
| Type of kit: | Minikit |
| product code: | 90.WAR.209 |
| manufacturer: |
KME
|
| manufacturer code: | 12mx12mmx0,1mm |
| approval number: |
EN 751-3 FRp
|
Ask about the product
81,20 €
90,39 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 295.37 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
49 hours
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| ECU model: | NEVO-SKY JET OBD |
| For turbo engines: | Yes |
| For engines: | with indirect injection |
| For engines: | 8 cyl |
| Type of kit: | Minikit |
| product code: | 90.WAR.209 |
| manufacturer: |
KME
|
| manufacturer code: | 12mx12mmx0,1mm |
| approval number: |
EN 751-3 FRp
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
49 hours
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| product code: | 90.WAR.209 |
| manufacturer: |
KME
|
| manufacturer code: | 12mx12mmx0,1mm |
| approval number: |
EN 751-3 FRp
|
Ask about the product
52,09 €
57,91 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 189.04 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
49 hours
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| ECU model: | NEVO-SKY JET OBD MINI |
| For turbo engines: | Yes |
| For engines: | with indirect injection |
| For engines: | 3 cyl, 4 cyl |
| Type of kit: | Minikit |
| product code: | 90.WAR.209 |
| manufacturer: |
KME
|
| manufacturer code: | 12mx12mmx0,1mm |
| approval number: |
EN 751-3 FRp
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
49 hours
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| ECU model: | NEVO-SKY JET OBD MINI |
| For turbo engines: | Yes |
| For engines: | with indirect injection |
| For engines: | 3 cyl, 4 cyl |
| Type of kit: | Minikit |
| product code: | 90.WAR.209 |
| manufacturer: |
KME
|
| manufacturer code: | 12mx12mmx0,1mm |
| approval number: |
EN 751-3 FRp
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
49 hours
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| ECU model: | NEVO-SKY DIRECT Model 2 |
| For turbo engines: | Yes |
| For engines: | with direct injection |
| For engines: | 3 cyl, 4 cyl |
| product code: | 90.WAR.209 |
| manufacturer: |
KME
|
| manufacturer code: | 12mx12mmx0,1mm |
| approval number: |
EN 751-3 FRp
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
49 hours
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| ECU model: | NEVO-SKY DIRECT Model 2 |
| For turbo engines: | Yes |
| For engines: | with direct injection |
| For engines: | 3 cyl, 4 cyl |
| product code: | 90.WAR.209 |
| manufacturer: |
KME
|
| manufacturer code: | 12mx12mmx0,1mm |
| approval number: |
EN 751-3 FRp
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
49 hours
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| ECU model: | NEVO-SKY DIRECT Model 3 |
| For turbo engines: | Yes |
| For engines: | with direct injection |
| For engines: | 3 cyl, 4 cyl |
| product code: | 90.WAR.209 |
| manufacturer: |
KME
|
| manufacturer code: | 12mx12mmx0,1mm |
| approval number: |
EN 751-3 FRp
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
49 hours
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| ECU model: | NEVO-SKY JET ECO |
| For engines: | with indirect injection |
| For engines: | 3 cyl, 4 cyl |
| product code: | 90.WAR.209 |
| manufacturer: |
KME
|
| manufacturer code: | 12mx12mmx0,1mm |
| approval number: |
EN 751-3 FRp
|
Ask about the product
18,38 €
20,22 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 66.95 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
49 hours
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| ECU model: | NEVO PRO |
| For engines: | with indirect injection |
| For engines: | 5 cyl, 6 cyl, 8 cyl |
| product code: | 90.WAR.209 |
| manufacturer: |
KME
|
| manufacturer code: | 12mx12mmx0,1mm |
| approval number: |
EN 751-3 FRp
|
Ask about the product
42,90 €
44,12 €
-3%
The lowest price in the 30 days before the discount: 147.03 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
49 hours
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart