LPG parts AC STAG
SubcatsFilters
| For multivalve: | ELPIGAZ, LANDI RENZO, LOVATO, TOMASETTO |
| Type of sensor: | Halla |
| Waterproof: | No |
| product code: | 55.ACE.914 |
| manufacturer: |
AC STAG
|
| manufacturer code: | WGM2040AH- |
| approval number: |
E20-67R-010973
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
| For multivalve: | ELPIGAZ, LANDI RENZO, LOVATO, TOMASETTO |
| Type of sensor: | Halla |
| Waterproof: | No |
| product code: | 55.ACE.914 |
| manufacturer: |
AC STAG
|
| manufacturer code: | WGM2040AH- |
| approval number: |
E20-67R-010973
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
| product code: | 55.ACE.914 |
| manufacturer: |
AC STAG
|
| manufacturer code: | WGM2040AH- |
| approval number: |
E20-67R-010973
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Shape of connector: | T |
| Material: | Plastic |
| product code: | 55.ACE.914 |
| manufacturer: |
AC STAG
|
| manufacturer code: | WGM2040AH- |
| approval number: |
E20-67R-010973
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Type of fuse: | Mini |
| Short-circuit current: | 20 A |
| product code: | 55.ACE.914 |
| manufacturer: |
AC STAG
|
| manufacturer code: | WGM2040AH- |
| approval number: |
E20-67R-010973
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Type of fuse: | Mini |
| Short-circuit current: | 25 A |
| product code: | 55.ACE.914 |
| manufacturer: |
AC STAG
|
| manufacturer code: | WGM2040AH- |
| approval number: |
E20-67R-010973
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Type of fuse: | Mini |
| Short-circuit current: | 30 A |
| product code: | 55.ACE.914 |
| manufacturer: |
AC STAG
|
| manufacturer code: | WGM2040AH- |
| approval number: |
E20-67R-010973
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
| product code: | 55.ACE.914 |
| manufacturer: |
AC STAG
|
| manufacturer code: | WGM2040AH- |
| approval number: |
E20-67R-010973
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
Product temporarily unavaliable. Ask the seller.
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
| product code: | 55.ACE.914 |
| manufacturer: |
AC STAG
|
| manufacturer code: | WGM2040AH- |
| approval number: |
E20-67R-010973
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
| product code: | 55.ACE.914 |
| manufacturer: |
AC STAG
|
| manufacturer code: | WGM2040AH- |
| approval number: |
E20-67R-010973
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
| product code: | 55.ACE.914 |
| manufacturer: |
AC STAG
|
| manufacturer code: | WGM2040AH- |
| approval number: |
E20-67R-010973
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
| product code: | 55.ACE.914 |
| manufacturer: |
AC STAG
|
| manufacturer code: | WGM2040AH- |
| approval number: |
E20-67R-010973
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
Product discontinued
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!