LPG parts BRC
SubcatsFilters
| Placement of sensor: | on slat |
| product code: | 90.WAR.404 |
| manufacturer: |
BRC
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
45 hours
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Sensor resistance: | 1.7 kOhm |
| product code: | 90.WAR.404 |
| manufacturer: |
BRC
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
45 hours
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| product code: | 90.WAR.404 |
| manufacturer: |
BRC
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
45 hours
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| product code: | 90.WAR.404 |
| manufacturer: |
BRC
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
45 hours
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Placement of sensor: | on slat |
| Temperature sensor: | Yes |
| product code: | 90.WAR.404 |
| manufacturer: |
BRC
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
45 hours
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Placement of sensor: | on slat |
| Temperature sensor: | Yes |
| product code: | 90.WAR.404 |
| manufacturer: |
BRC
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
45 hours
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| product code: | 90.WAR.404 |
| manufacturer: |
BRC
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
45 hours
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Power: | 326 HP |
| Input diameter: | 8 mm |
| Electrovalve: | No |
| Integrated filter: | No |
| Temperature sensor: | Yes |
| Reducer model | GENIUS MAX |
| product code: | 90.WAR.404 |
| manufacturer: |
BRC
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
71,89 €
80,83 €
-11%
The lowest price in the 30 days before the discount: 253.15 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
45 hours
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Power: | 136 HP |
| Input diameter: | 6 mm |
| Electrovalve: | No |
| Integrated filter: | No |
| Temperature sensor: | Yes |
| Reducer model | GENIUS MB 1200 |
| product code: | 90.WAR.404 |
| manufacturer: |
BRC
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
32,91 €
36,74 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 115.43 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
45 hours
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Power: | 190 HP |
| Input diameter: | 8 mm |
| Electrovalve: | No |
| Integrated filter: | No |
| Temperature sensor: | Yes |
| Reducer model | GENIUS MB 1500 |
| product code: | 90.WAR.404 |
| manufacturer: |
BRC
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
45 hours
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Input diameter: | 6 mm |
| Electrovalve: | No |
| Integrated filter: | No |
| Temperature sensor: | Yes |
| Reducer model | GENIUS MB |
| product code: | 90.WAR.404 |
| manufacturer: |
BRC
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
32,59 €
36,10 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 113.85 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
45 hours
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| For reducer: | BRC |
| Reducer model | GENIUS MAX |
| Type of part: | original |
| product code: | 90.WAR.404 |
| manufacturer: |
BRC
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
45 hours
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart