Injectors and accessories LPG ALEX
SubcatsFilters
| Type of injector | BARRACUDA 120NI |
| Stub pipe diameter: | 6 mm |
| product code: | 55.BAR.920 |
| manufacturer: |
ALEX
|
| manufacturer code: | C027-20-19-60-01 |
Ask about the product
19,27 €
21,41 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 21.41 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
2 hours 56 minutes
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Type of injector | BARRACUDA 130NI |
| Stub pipe diameter: | 6 mm |
| product code: | 55.BAR.905 |
| manufacturer: |
ALEX
|
| manufacturer code: | C027-30-19-60-00 |
| approval number: |
E8-67R-016407
|
Ask about the product
20,60 €
22,89 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 22.89 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
2 hours 56 minutes
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Type of injector | SuperB 115Nl |
| Stub pipe diameter: | 6 mm |
| product code: | 55.BAR.935 |
| manufacturer: |
ALEX
|
| manufacturer code: | C081-15-19-60-02 |
Ask about the product
23,28 €
25,86 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 25.86 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
2 hours 56 minutes
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Type of injector | SuperB 130Nl |
| Stub pipe diameter: | 6 mm |
| product code: | 55.BAR.936 |
| manufacturer: |
ALEX
|
| manufacturer code: | C081-30-19-60-01 |
Ask about the product
24,08 €
26,76 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 26.76 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
2 hours 56 minutes
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Type of injector | SuperB 145NI |
| Stub pipe diameter: | 6 mm |
| product code: | 55.BAR.937 |
| manufacturer: |
ALEX
|
| manufacturer code: | C081-45-19-60-00 |
Ask about the product
25,15 €
27,95 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 27.95 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
2 hours 56 minutes
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| For injectors: | ALEX |
| Type of injector | BARRACUDA, BARRACUDA 115NI, BARRACUDA 130NI |
| Material: | Plastic |
| product code: | 11.ALX.907 |
| manufacturer: |
ALEX
|
| manufacturer code: | C056-00-00-03-00 |
Ask about the product
0,47 €
0,52 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 0.52 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
2 hours 56 minutes
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| For injectors: | ALEX |
| Material: | Plastic |
| Type of injector | BARRACUDA, BARRACUDA 115NI, BARRACUDA 130NI |
| product code: | 17.BAR.911 |
| manufacturer: |
ALEX
|
| manufacturer code: | C056-00-00-02-99 |
Ask about the product
1,88 €
2,09 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 2.09 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
2 hours 56 minutes
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| For injectors: | ALEX |
| Material: | Plastic |
| Type of injector | BARRACUDA 115NI, BARRACUDA 130NI |
| product code: | 16.BAR.271 |
| manufacturer: |
ALEX
|
| manufacturer code: | C056-00-00-01-99 |
Ask about the product
1,88 €
2,09 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 2.09 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
2 hours 56 minutes
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| For injectors: | ALEX |
| Material: | Plastic |
| product code: | 11.ALX.906 |
| manufacturer: |
ALEX
|
| manufacturer code: | C030-00-00-02-50 |
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
2 hours 56 minutes
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Type of injector | BARRACUDA 120NI |
| Number of injectors: | 2 |
| Stub pipe diameter: | 12 mm |
| product code: | 55.BAR.922 |
| manufacturer: |
ALEX
|
| manufacturer code: | C032-02-20-00-01 |
| approval number: |
E8 67R-016407
|
Ask about the product
50,62 €
56,25 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 56.25 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
2 hours 56 minutes
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Type of injector | BARRACUDA 120NI |
| Number of injectors: | 3 |
| Stub pipe diameter: | 12 mm |
| product code: | 55.BAR.923 |
| manufacturer: |
ALEX
|
| manufacturer code: | C032-03-20-00-01 |
| approval number: |
E8 67R-016407
|
Ask about the product
64,75 €
71,95 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 71.95 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
2 hours 56 minutes
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Type of injector | BARRACUDA 120NI |
| Number of injectors: | 4 |
| Stub pipe diameter: | 12 mm |
| product code: | 55.BAR.924 |
| manufacturer: |
ALEX
|
| manufacturer code: | C032-04-20-00-01 |
| approval number: |
E8 67R-016407
|
Ask about the product
78,88 €
87,64 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 87.64 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
2 hours 56 minutes
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
: Injectors and accessories