Injectors and accessories LPG LANDI RENZO
SubcatsFilters
| product code: | 50.LRE.799 |
| manufacturer: |
LANDI RENZO
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E3-67R-016002
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
8 minutes
Delivery from: 2,26 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Internal diameter: | 3,2 mm |
| Internal diameter: | 6 mm |
| product code: | 50.LRE.799 |
| manufacturer: |
LANDI RENZO
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E3-67R-016002
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
8 minutes
Delivery from: 2,26 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| For ECU: | OMEGAS, OMEGAS DIRECT, OMEGAS EVO, OMEGAS OBD |
| Placement of sensor: | on slat |
| Temperature sensor: | Yes |
| Sensor resistance: | 2.2 kOhm |
| Do listwy wtryskowej | MED
|
| product code: | 50.LRE.799 |
| manufacturer: |
LANDI RENZO
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E3-67R-016002
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
8 minutes
Delivery from: 2,26 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| For ECU: | OMEGAS |
| Placement of sensor: | on slat |
| Temperature sensor: | Yes |
| Do listwy wtryskowej | MED
|
| product code: | 50.LRE.799 |
| manufacturer: |
LANDI RENZO
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E3-67R-016002
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
8 minutes
Delivery from: 2,26 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| For injectors: | LANDI RENZO |
| Type of injector | MED |
| product code: | 50.LRE.799 |
| manufacturer: |
LANDI RENZO
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E3-67R-016002
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
8 minutes
Delivery from: 2,26 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| product code: | 50.LRE.799 |
| manufacturer: |
LANDI RENZO
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E3-67R-016002
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
8 minutes
Delivery from: 2,26 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Connector type: | BOSCH |
| Connector type: | Female |
| Pins number: | 4 pcs. |
| product code: | 50.LRE.799 |
| manufacturer: |
LANDI RENZO
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E3-67R-016002
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
8 minutes
Delivery from: 2,26 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| product code: | 50.LRE.799 |
| manufacturer: |
LANDI RENZO
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E3-67R-016002
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
8 minutes
Delivery from: 2,26 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| For injectors: | LANDI RENZO |
| Type of injector | MED |
| product code: | 50.LRE.799 |
| manufacturer: |
LANDI RENZO
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E3-67R-016002
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 2,26 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Type of injector | MED |
| Number of injectors: | 2 |
| Stub pipe diameter: | 14 mm |
| product code: | 50.LRE.799 |
| manufacturer: |
LANDI RENZO
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E3-67R-016002
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
Product temporarily unavaliable. Ask the seller.
Delivery from: 2,26 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Type of injector | MED |
| Number of injectors: | 3 |
| Stub pipe diameter: | 14 mm |
| product code: | 50.LRE.799 |
| manufacturer: |
LANDI RENZO
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E3-67R-016002
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
Product temporarily unavaliable. Ask the seller.
Delivery from: 2,26 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Type of injector | MED |
| Number of injectors: | 4 |
| Stub pipe diameter: | 14 mm |
| product code: | 50.LRE.799 |
| manufacturer: |
LANDI RENZO
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E3-67R-016002
|
Ask about the product
89,21 €
99,16 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 319.82 €
In stock
Shipping in:
2-3 days
2-3 days
Delivery from: 2,26 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
: Injectors and accessories