Fitting accessories LPG: T-adapters
SubcatsFilters
| Stub pipe diameter: | 11x11x11 mm |
| Shape of connector: | T |
| Material: | Aluminum |
| product code: | 55.NAG.984 |
| manufacturer: |
GOMET
|
| manufacturer code: | C028-04-00-00-00 |
| approval number: |
E8-67R-016812
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
| product code: | 55.NAG.984 |
| manufacturer: |
TARTARINI
|
| manufacturer code: | C028-04-00-00-00 |
| approval number: |
E8-67R-016812
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Stub pipe diameter: | 16x12x16 mm |
| Shape of connector: | T |
| Material: | Aluminum |
| product code: | 55.NAG.984 |
| manufacturer: |
GOMET
|
| manufacturer code: | C028-04-00-00-00 |
| approval number: |
E8-67R-016812
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Stub pipe diameter: | 23x16x23 mm |
| Shape of connector: | T |
| Material: | Aluminum |
| product code: | 55.NAG.984 |
| manufacturer: |
GOMET
|
| manufacturer code: | C028-04-00-00-00 |
| approval number: |
E8-67R-016812
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Stub pipe diameter: | 5x5x5 mm |
| Shape of connector: | T |
| Material: | Plastic |
| product code: | 55.NAG.984 |
| manufacturer: |
NORMA
|
| manufacturer code: | C028-04-00-00-00 |
| approval number: |
E8-67R-016812
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Stub pipe diameter: | 5x5x5 mm |
| Shape of connector: | T |
| Material: | Plastic |
| product code: | 55.NAG.984 |
| manufacturer: |
LANDI
|
| manufacturer code: | C028-04-00-00-00 |
| approval number: |
E8-67R-016812
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
46 hours
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Shape of connector: | T |
| Material: | Plastic |
| product code: | 55.NAG.984 |
| manufacturer: |
AC STAG
|
| manufacturer code: | C028-04-00-00-00 |
| approval number: |
E8-67R-016812
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Stub pipe diameter: | 5x5x5 mm |
| Shape of connector: | Y |
| Material: | Plastic |
| product code: | 55.NAG.984 |
| manufacturer: |
NORMA
|
| manufacturer code: | C028-04-00-00-00 |
| approval number: |
E8-67R-016812
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
| product code: | 55.NAG.984 |
| manufacturer: |
NORMA
|
| manufacturer code: | C028-04-00-00-00 |
| approval number: |
E8-67R-016812
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Stub pipe diameter: | 8x8x8 mm |
| Shape of connector: | T |
| Material: | Plastic |
| product code: | 55.NAG.984 |
| manufacturer: |
NORMA
|
| manufacturer code: | C028-04-00-00-00 |
| approval number: |
E8-67R-016812
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Stub pipe diameter: | 16x10x16 mm |
| Shape of connector: | T |
| Material: | Aluminum |
| product code: | 55.NAG.984 |
| manufacturer: |
GOMET
|
| manufacturer code: | C028-04-00-00-00 |
| approval number: |
E8-67R-016812
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!