Fitting accessories LPG: T-adapters - For water hoses GOMET
SubcatsFilters
| product code: | 51.LRE.968 |
| manufacturer: |
GOMET
|
| manufacturer code: | 237128000 |
| approval number: |
E13-67R-010234
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
45 hours
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Stub pipe diameter: | 19x8x19 mm |
| Shape of connector: | T |
| Material: | Aluminum |
| product code: | 51.LRE.968 |
| manufacturer: |
GOMET
|
| manufacturer code: | 237128000 |
| approval number: |
E13-67R-010234
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
45 hours
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Stub pipe diameter: | 20x16x20 mm |
| Shape of connector: | Y |
| Material: | Aluminum |
| product code: | 51.LRE.968 |
| manufacturer: |
GOMET
|
| manufacturer code: | 237128000 |
| approval number: |
E13-67R-010234
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
45 hours
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Stub pipe diameter: | 21x16x21 mm |
| Shape of connector: | T |
| Material: | Aluminum |
| product code: | 51.LRE.968 |
| manufacturer: |
GOMET
|
| manufacturer code: | 237128000 |
| approval number: |
E13-67R-010234
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
45 hours
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Stub pipe diameter: | 23x16x23 mm |
| Shape of connector: | T |
| Material: | Brass |
| product code: | 51.LRE.968 |
| manufacturer: |
GOMET
|
| manufacturer code: | 237128000 |
| approval number: |
E13-67R-010234
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
45 hours
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Stub pipe diameter: | 8x8x8 mm |
| Shape of connector: | T |
| Material: | Brass |
| product code: | 51.LRE.968 |
| manufacturer: |
GOMET
|
| manufacturer code: | 237128000 |
| approval number: |
E13-67R-010234
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
45 hours
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Stub pipe diameter: | 16x16x16 mm |
| Shape of connector: | T |
| Material: | Brass |
| product code: | 51.LRE.968 |
| manufacturer: |
GOMET
|
| manufacturer code: | 237128000 |
| approval number: |
E13-67R-010234
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
45 hours
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Stub pipe diameter: | 16x16x16 mm |
| Shape of connector: | Y |
| product code: | 51.LRE.968 |
| manufacturer: |
GOMET
|
| manufacturer code: | 237128000 |
| approval number: |
E13-67R-010234
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
45 hours
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Stub pipe diameter: | 20x16x20 mm |
| Shape of connector: | Y |
| product code: | 51.LRE.968 |
| manufacturer: |
GOMET
|
| manufacturer code: | 237128000 |
| approval number: |
E13-67R-010234
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
45 hours
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Stub pipe diameter: | 16x16x16 mm |
| Shape of connector: | Y |
| Material: | Aluminum |
| product code: | 51.LRE.968 |
| manufacturer: |
GOMET
|
| manufacturer code: | 237128000 |
| approval number: |
E13-67R-010234
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
45 hours
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Stub pipe diameter: | 20x16x20 mm |
| Shape of connector: | T |
| Material: | Aluminum |
| product code: | 51.LRE.968 |
| manufacturer: |
GOMET
|
| manufacturer code: | 237128000 |
| approval number: |
E13-67R-010234
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Stub pipe diameter: | 10x16x10 mm |
| Shape of connector: | T |
| Material: | Aluminum |
| product code: | 51.LRE.968 |
| manufacturer: |
GOMET
|
| manufacturer code: | 237128000 |
| approval number: |
E13-67R-010234
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!