Filtry LPG HL PROPAN
SubcatsFilters
| Cartridge: | polyester |
| Filter model: | FK1/FK2 |
| product code: | 90.WAR.402 |
| manufacturer: |
HL PROPAN
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
47 hours
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Cartridge: | paper |
| Filter model: | FK1/FK2 |
| product code: | 90.WAR.402 |
| manufacturer: |
HL PROPAN
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
47 hours
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Filter type: | with a replaceable cartridge |
| Filter model: | MJ |
| Cartridge: | polyester |
| Input: | 11 mm |
| Output: | 4 x 8 mm |
| Cover: | metal |
| Type of assembly: | on hose |
| Type of part: | original |
| product code: | 90.WAR.402 |
| manufacturer: |
HL PROPAN
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
47 hours
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Filter type: | with a replaceable cartridge |
| Filter model: | MJ |
| Cartridge: | polyester |
| Input: | 11 mm |
| Output: | 6 x 8 mm |
| Cover: | metal |
| Type of assembly: | on hose |
| Type of part: | original |
| product code: | 90.WAR.402 |
| manufacturer: |
HL PROPAN
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
47 hours
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Cartridge: | polyester |
| Input: | 11 mm |
| Output: | 4 x 8 mm |
| Cover: | metal |
| Type of assembly: | on hose |
| Type of part: | original |
| product code: | 90.WAR.402 |
| manufacturer: |
HL PROPAN
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
47 hours
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Filter type: | with a replaceable cartridge |
| Cartridge: | polyester |
| Input: | 11 mm |
| Output: | 6 x 8 mm |
| Cover: | metal |
| Type of assembly: | on hose |
| Type of part: | original |
| product code: | 90.WAR.402 |
| manufacturer: |
HL PROPAN
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
47 hours
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart