| Type of assembly: | reducer |
|---|---|
| For reducer: | OMVL |
| Reducer model | CPR |
| Type of part: | original |
| Cartridge: | mesh |
| Upper external diameter | 14,7 mm |
| Lower external diameter | 14,7 mm |
| Lower hole diameter | 10 mm |
| Height: | 54 mm |
| product code: | 60.AEB.628 |
|---|---|
| manufacturer: | OMVL |
| manufacturer code: | 628127000 |
| approval number: | E3-10R-036379 |