Filtry LPG IMPCO
SubcatsFilters
| Type of assembly: | reducer |
| For reducer: | IMPCO |
| Type of part: | original |
| Cartridge: | felt |
| Upper external diameter | 48 mm |
| Lower external diameter | 48 mm |
| Height: | 2,5 mm |
| product code: | 53.BRC.408 |
| manufacturer: |
IMPCO
|
| manufacturer code: | 03EV00100057 |
| approval number: |
E13-67R-010015
|
Ask about the product
2,33 €
2,66 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 8.66 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
12 hours 22 minutes
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Type of part: | original |
| Cartridge: | paper |
| product code: | 53.BRC.408 |
| manufacturer: |
IMPCO
|
| manufacturer code: | 03EV00100057 |
| approval number: |
E13-67R-010015
|
Ask about the product
2,99 €
3,66 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 11.02 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
12 hours 22 minutes
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart