Filters LPG: Gaseous phase CERTOOLS
SubcatsFilters
| Filter type: | disposable |
| Cartridge: | polyester |
| Input: | 14 mm |
| Output: | 14 mm |
| Cover: | metal |
| Type of assembly: | on hose |
| product code: | 32.CRT.883 |
| manufacturer: |
CERTOOLS
|
| manufacturer code: | 55-781-01414NG |
| approval number: |
E20-67R-010906
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
12 minutes
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Filter type: | disposable |
| Cartridge: | polyester |
| Input: | 14 mm |
| Output: | 2 x 11 mm |
| Cover: | metal |
| Type of assembly: | on hose |
| product code: | 32.CRT.809 |
| manufacturer: |
CERTOOLS
|
| manufacturer code: | 55-781-014211NG |
Ask about the product
4,15 €
5,19 €
-20%
The lowest price in the 30 days before the discount: 5.19 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
12 minutes
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Filter type: | disposable |
| Cartridge: | polyester |
| Input: | 14 mm |
| Output: | 2 x 11 mm |
| Cover: | metal |
| Type of assembly: | on hose |
| product code: | 32.CRT.810 |
| manufacturer: |
CERTOOLS
|
| manufacturer code: | 55-781-014211PG |
Ask about the product
4,57 €
5,71 €
-20%
The lowest price in the 30 days before the discount: 5.71 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
12 minutes
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Filter type: | disposable |
| Cartridge: | fiberglass |
| Input: | 14 mm |
| Output: | 2 x 12 mm |
| Cover: | metal |
| Type of assembly: | on hose |
| product code: | 32.CRT.813 |
| manufacturer: |
CERTOOLS
|
| manufacturer code: | 55-781-014212SG |
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
12 minutes
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Filter type: | disposable |
| Cartridge: | paper |
| Input: | 14 mm |
| Output: | 2 x 12 mm |
| Cover: | metal |
| Type of assembly: | on hose |
| product code: | 32.CRT.858 |
| manufacturer: |
CERTOOLS
|
| manufacturer code: | 55-781-014212G |
| approval number: |
E20-67R-010906
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
12 minutes
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Filter type: | disposable |
| Filter model: | F-779/C |
| Cartridge: | polyester |
| Input: | 14 mm |
| Output: | 2 x 12 mm |
| Cover: | metal |
| Type of assembly: | on hose |
| product code: | 32.CRT.445 |
| manufacturer: |
CERTOOLS
|
| manufacturer code: | 53-779-014212NG |
| approval number: |
E20-67R-010663
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
12 minutes
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Filter type: | disposable |
| Cartridge: | polyester |
| Input: | 14 mm |
| Output: | 2 x 11 mm |
| Cover: | metal |
| Type of assembly: | on hose |
| product code: | 32.CRT.899 |
| manufacturer: |
CERTOOLS
|
| manufacturer code: | 55-781-014212NG |
| approval number: |
E20-67R-010906
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
12 minutes
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Filter type: | disposable |
| Cartridge: | paper |
| Input: | 14 mm |
| Output: | 3 x 8 mm |
| Cover: | metal |
| Type of assembly: | on hose |
| product code: | 32.CRT.866 |
| manufacturer: |
CERTOOLS
|
| manufacturer code: | 55-781-014308G |
| approval number: |
E20-67R-010663
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
12 minutes
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Filter type: | disposable |
| Filter model: | F-779/C |
| Cartridge: | paper |
| Input: | 16 mm |
| Output: | 11 mm |
| Cover: | metal |
| Type of assembly: | on hose |
| product code: | 32.CRT.887 |
| manufacturer: |
CERTOOLS
|
| manufacturer code: | 55-781-01611G |
| approval number: |
E20-67R-010906
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
12 minutes
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Filter type: | disposable |
| Cartridge: | bulpren |
| Input: | 16 mm |
| Output: | 12 mm |
| Cover: | metal |
| Type of assembly: | on hose |
| product code: | 32.CRT.775 |
| manufacturer: |
CERTOOLS
|
| manufacturer code: | 55-781-01612BUL |
| approval number: |
E20-67R-010906
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
12 minutes
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Filter type: | disposable |
| Filter model: | F-779/C |
| Cartridge: | fiberglass |
| Input: | 16 mm |
| Output: | 12 mm |
| Cover: | metal |
| Type of assembly: | on hose |
| product code: | 32.CRT.465 |
| manufacturer: |
CERTOOLS
|
| manufacturer code: | 53-779-01612SG |
| approval number: |
E20-67R-010663
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
12 minutes
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Filter type: | disposable |
| Cartridge: | fiberglass |
| Input: | 16 mm |
| Output: | 12 mm |
| Cover: | metal |
| Type of assembly: | on hose |
| product code: | 32.CRT.756 |
| manufacturer: |
CERTOOLS
|
| manufacturer code: | 55-781-01612SG |
| approval number: |
E20-67R-010906
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
12 minutes
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart