Filters LPG: Gaseous phase - Complete FILGAZ
SubcatsFilters
| Filter type: | disposable |
| Filter model: | FLPG25 |
| Cartridge: | bulpren |
| Input: | 12 mm |
| Output: | 12 mm |
| Cover: | plastic |
| Type of assembly: | on hose |
| Type of part: | original |
| product code: | 51.LRE.968 |
| manufacturer: |
FILGAZ
|
| manufacturer code: | 237128000 |
| approval number: |
E13-67R-010234
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
45 hours
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Filter type: | disposable |
| Filter model: | FLPG25 |
| Cartridge: | paper |
| Input: | 14 mm |
| Output: | 14 mm |
| Cover: | plastic |
| Type of assembly: | on hose |
| Type of part: | original |
| product code: | 51.LRE.968 |
| manufacturer: |
FILGAZ
|
| manufacturer code: | 237128000 |
| approval number: |
E13-67R-010234
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
45 hours
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Filter type: | disposable |
| Cartridge: | paper |
| Input: | 12 mm |
| Output: | 12 mm |
| Cover: | plastic |
| Type of assembly: | on hose |
| product code: | 51.LRE.968 |
| manufacturer: |
FILGAZ
|
| manufacturer code: | 237128000 |
| approval number: |
E13-67R-010234
|
Ask about the product
0,99 €
0,99 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 3.66 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
45 hours
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Filter type: | disposable |
| Cartridge: | paper |
| Input: | 12 mm |
| Output: | 2 x 12 mm |
| Cover: | plastic |
| Type of assembly: | on hose |
| product code: | 51.LRE.968 |
| manufacturer: |
FILGAZ
|
| manufacturer code: | 237128000 |
| approval number: |
E13-67R-010234
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
45 hours
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart