Filters LPG: Gaseous phase - Complete EUROPEGAS
SubcatsFilters
| Filter type: | disposable |
| Filter model: | FLS |
| Cartridge: | paper |
| Input: | 12 mm |
| Output: | 12 mm |
| Cover: | metal |
| Type of assembly: | on hose |
| Type of part: | original |
| product code: | 50.ACE.060 |
| manufacturer: |
EUROPEGAS
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E8-67R-01 4289
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
12 hours 41 minutes
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Filter type: | with a replaceable cartridge |
| Filter model: | SPINNER |
| Cartridge: | polyester |
| Input: | 12 mm |
| Output: | 12 mm |
| Cover: | plastic |
| Type of assembly: | on cantilever |
| Type of part: | original |
| product code: | 50.ACE.060 |
| manufacturer: |
EUROPEGAS
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E8-67R-01 4289
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
12 hours 41 minutes
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart