Electrovalves LPG VALTEK
SubcatsFilters
| Electrovalve model | TYP 03 |
| Type of connect: | plug |
| Input: | 6 mm |
| Output: | 6 mm |
| For gas system: | LPG |
| product code: | 60.AEB.626 |
| manufacturer: |
VALTEK
|
| manufacturer code: | AEB453 |
| approval number: |
E3-10R-026076
|
Ask about the product
4,79 €
5,43 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 17.7 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
12 hours 33 minutes
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Electrovalve model | TYP 07 |
| Type of connect: | plug |
| Input: | 8 mm |
| Output: | 6 mm |
| For gas system: | LPG |
| product code: | 60.AEB.626 |
| manufacturer: |
VALTEK
|
| manufacturer code: | AEB453 |
| approval number: |
E3-10R-026076
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
12 hours 33 minutes
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Electrovalve model | TYP 07 |
| Type of connect: | plug |
| Input: | 8 mm |
| Output: | 8 mm |
| For gas system: | LPG |
| product code: | 60.AEB.626 |
| manufacturer: |
VALTEK
|
| manufacturer code: | AEB453 |
| approval number: |
E3-10R-026076
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
12 hours 33 minutes
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Electrovalve model | TYP 03 |
| Type of connect: | pins |
| Input: | 6 mm |
| Output: | 6 mm |
| For gas system: | LPG |
| product code: | 60.AEB.626 |
| manufacturer: |
VALTEK
|
| manufacturer code: | AEB453 |
| approval number: |
E3-10R-026076
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
12 hours 33 minutes
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| For electrovalve: | AC STAG, PRINS, VALTEK |
| Electrovalve model | AC M10, AC M12 BFC, MB2, TYP 03, TYP 07 |
| Type of part: | original |
| product code: | 60.AEB.626 |
| manufacturer: |
VALTEK
|
| manufacturer code: | AEB453 |
| approval number: |
E3-10R-026076
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
12 hours 33 minutes
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| For electrovalve: | VALTEK |
| Electrovalve model | MB2, TYP 03, TYP 07 |
| Reducer model | R02 EL |
| Type of part: | original |
| product code: | 60.AEB.626 |
| manufacturer: |
VALTEK
|
| manufacturer code: | AEB453 |
| approval number: |
E3-10R-026076
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
12 hours 33 minutes
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| For electrovalve: | VALTEK |
| Electrovalve model | TYP 07 BIG |
| Type of part: | original |
| product code: | 60.AEB.626 |
| manufacturer: |
VALTEK
|
| manufacturer code: | AEB453 |
| approval number: |
E3-10R-026076
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
12 hours 33 minutes
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Type of connect: | pins |
| Coil wattage: | 11 W |
| Type of part: | original |
| For electrovalve: | OMB, VALTEK, ZAVOLI |
| Electrovalve model | GB2, IB2, MB2, TYP 03, TYP 07, TYP 07 BIG |
| For reducer: | AC STAG |
| Reducer model | R02 EL |
| product code: | 60.AEB.626 |
| manufacturer: |
VALTEK
|
| manufacturer code: | AEB453 |
| approval number: |
E3-10R-026076
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
12 hours 33 minutes
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Type of connect: | plug |
| Coil wattage: | 11 W |
| Type of part: | original |
| For electrovalve: | OMB, PRINS, VALTEK, ZAVOLI |
| Electrovalve model | GB2, IB2, MB2, TYP 03, TYP 07, TYP 07 BIG |
| Reducer model | R02 EL |
| product code: | 60.AEB.626 |
| manufacturer: |
VALTEK
|
| manufacturer code: | AEB453 |
| approval number: |
E3-10R-026076
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
12 hours 33 minutes
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| For electrovalve: | VALTEK |
| Electrovalve model | MED |
| Type of part: | original |
| product code: | 60.AEB.626 |
| manufacturer: |
VALTEK
|
| manufacturer code: | AEB453 |
| approval number: |
E3-10R-026076
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
12 hours 33 minutes
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| For electrovalve: | VALTEK |
| Electrovalve model | TYP 03 |
| Internal diameter: | 36 mm |
| Gauge diameter | 2,5 mm |
| Type of part: | original |
| product code: | 60.AEB.626 |
| manufacturer: |
VALTEK
|
| manufacturer code: | AEB453 |
| approval number: |
E3-10R-026076
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
12 hours 33 minutes
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Electrovalve model | TYP 03 |
| For gas system: | LPG |
| product code: | 60.AEB.626 |
| manufacturer: |
VALTEK
|
| manufacturer code: | AEB453 |
| approval number: |
E3-10R-026076
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
12 hours 33 minutes
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart