Electrovalves LPG PRINS
SubcatsFilters
| Electrovalve model | TYP 03 |
| Type of connect: | plug |
| Input: | 6 mm |
| For gas system: | LPG |
| product code: | 53.BRC.408 |
| manufacturer: |
PRINS
|
| manufacturer code: | 03EV00100057 |
| approval number: |
E13-67R-010015
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
12 hours 8 minutes
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Electrovalve model | TYP 07 |
| Type of connect: | plug |
| Input: | 8 mm |
| Output: | 6 mm |
| For gas system: | LPG |
| product code: | 53.BRC.408 |
| manufacturer: |
PRINS
|
| manufacturer code: | 03EV00100057 |
| approval number: |
E13-67R-010015
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
12 hours 8 minutes
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| For electrovalve: | PRINS, VALTEK |
| Electrovalve model | MB2, TYP 03, TYP 07 |
| Reducer model | R02 EL |
| Type of part: | original |
| product code: | 53.BRC.408 |
| manufacturer: |
PRINS
|
| manufacturer code: | 03EV00100057 |
| approval number: |
E13-67R-010015
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
12 hours 8 minutes
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart