Electrovalves LPG AC STAG
SubcatsFilters
| Electrovalve model | AC M10 |
| Type of connect: | plug |
| Input: | 6 mm |
| Output: | 6 mm |
| For gas system: | LPG |
| product code: | 55.ACE.914 |
| manufacturer: |
AC STAG
|
| manufacturer code: | WGM2040AH- |
| approval number: |
E20-67R-010973
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
46 hours
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Electrovalve model | AC M12 BFC |
| Type of connect: | plug |
| Input: | 8 mm |
| Output: | 8 mm |
| For gas system: | LPG |
| product code: | 55.ACE.914 |
| manufacturer: |
AC STAG
|
| manufacturer code: | WGM2040AH- |
| approval number: |
E20-67R-010973
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
46 hours
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| product code: | 55.ACE.914 |
| manufacturer: |
AC STAG
|
| manufacturer code: | WGM2040AH- |
| approval number: |
E20-67R-010973
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
46 hours
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Type of connect: | pins |
| Coil wattage: | 11 W |
| For electrovalve: | AC STAG |
| Electrovalve model | AC M10, AC M12 BFC |
| For reducer: | AC STAG |
| Reducer model | R02 EL |
| product code: | 55.ACE.914 |
| manufacturer: |
AC STAG
|
| manufacturer code: | WGM2040AH- |
| approval number: |
E20-67R-010973
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
46 hours
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart