Electrovalves LPG: For LPG TARTARINI
SubcatsFilters
| Electrovalve model | MED 4G |
| Type of connect: | plug |
| Input: | 6 mm |
| Output: | 6 mm |
| For gas system: | LPG |
| product code: | 90.WAR.410 |
| manufacturer: |
TARTARINI
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
16 hours 28 minutes
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Electrovalve model | R110 |
| Type of connect: | plug |
| Output: | 6 mm |
| For gas system: | CNG |
| product code: | 90.WAR.410 |
| manufacturer: |
TARTARINI
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
Product temporarily unavaliable. Ask the seller.
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Electrovalve model | M2 |
| Type of connect: | pins |
| Input: | 6 mm |
| Output: | 6 mm |
| For gas system: | CNG |
| product code: | 90.WAR.410 |
| manufacturer: |
TARTARINI
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!