Electrovalves LPG: For LPG OMB
SubcatsFilters
| Electrovalve model | MB2 |
| Type of connect: | plug |
| Input: | 8 mm |
| Output: | 6 mm |
| For gas system: | LPG |
| product code: | 90.WAR.400 |
| manufacturer: |
OMB
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
1 hours 56 minutes
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Electrovalve model | GB2 |
| Type of connect: | plug |
| Input: | 6 mm |
| Output: | 6 mm |
| For gas system: | LPG |
| product code: | 90.WAR.400 |
| manufacturer: |
OMB
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
1 hours 56 minutes
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Electrovalve model | MB2 |
| Type of connect: | pins |
| Input: | 8 mm |
| Output: | 8 mm |
| For gas system: | LPG |
| product code: | 90.WAR.400 |
| manufacturer: |
OMB
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
1 hours 56 minutes
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Electrovalve model | MB2 |
| Type of connect: | plug |
| Input: | 8 mm |
| Output: | 8 mm |
| For gas system: | LPG |
| product code: | 90.WAR.400 |
| manufacturer: |
OMB
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
1 hours 56 minutes
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Electrovalve model | GB2 |
| Type of connect: | pins |
| Input: | 6 mm |
| Output: | 6 mm |
| For gas system: | LPG |
| product code: | 90.WAR.400 |
| manufacturer: |
OMB
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
1 hours 56 minutes
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart