ECU's LPG: ECU's - Electronics AC STAG
SubcatsFilters
| ECU model: | QMAX BASIC |
| For turbo engines: | Yes |
| For engines: | with indirect injection |
| For engines: | 8 cyl |
| Type of kit: | Minikit |
| product code: | 50.AC.0041 |
| manufacturer: |
AC STAG
|
| manufacturer code: | WEG-AMA027819999-400 |
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
48 hours
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| product code: | 50.AC.0408 |
| manufacturer: |
AC STAG
|
| manufacturer code: | WEG-AMA004419999-40F |
Ask about the product
317,28 €
344,87 €
-8%
The lowest price in the 30 days before the discount: 344.87 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
48 hours
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| ECU model: | 400 DPI B4 Ultimus |
| For turbo engines: | Yes |
| For engines: | with direct injection |
| For engines: | 3 cyl, 4 cyl |
| Type of kit: | Minikit |
| product code: | 50.AC.0412 |
| manufacturer: |
AC STAG
|
| manufacturer code: | WEG-AMA004109999-404 |
Ask about the product
In stock
Product for certified workshops
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
| ECU model: | STAG 500 GO DUALIS |
| For turbo engines: | Yes |
| For engines: | with dual injection |
| For engines: | 3 cyl, 4 cyl |
| Type of kit: | Kit |
| product code: | 50.AC.0502 |
| manufacturer: |
AC STAG
|
| manufacturer code: | WEG-AMA034409999-40D |
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
48 hours
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| ECU model: | STAG 500 GO |
| For turbo engines: | Yes |
| For engines: | with direct injection |
| For engines: | 3 cyl, 4 cyl |
| Type of kit: | Minikit |
| product code: | 50.AC.0500 |
| manufacturer: |
AC STAG
|
| manufacturer code: | WEG-AMA034409999-40V |
Ask about the product
In stock
Product for certified workshops
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
| ECU model: | QMAX BASIC |
| For turbo engines: | Yes |
| For engines: | with indirect injection |
| For engines: | 5 cyl, 6 cyl |
| Type of kit: | Minikit |
| product code: | 50.AC.0035 |
| manufacturer: |
AC STAG
|
| manufacturer code: | WEG-AMA030609999-300 |
Ask about the product
216,08 €
234,87 €
-8%
The lowest price in the 30 days before the discount: 234.87 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
48 hours
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| ECU model: | QMAX PLUS |
| For turbo engines: | Yes |
| For engines: | with indirect injection |
| For engines: | 5 cyl, 6 cyl |
| product code: | 50.AC.0037 |
| manufacturer: |
AC STAG
|
| manufacturer code: | WEG-AMA027619999-30V |
Ask about the product
254,37 €
276,49 €
-8%
The lowest price in the 30 days before the discount: 276.49 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
48 hours
Delivery from: 1,96 €
Added 1 set
to cart!
to cart
| ECU model: | QMAX PLUS |
| For turbo engines: | Yes |
| For engines: | with indirect injection |
| For engines: | 5 cyl, 6 cyl, 8 cyl |
| Type of kit: | Minikit |
| product code: | 50.AC.0040 |
| manufacturer: |
AC STAG
|
| manufacturer code: | WEG-AMA027809999-30V |
Ask about the product
273,51 €
297,30 €
-8%
The lowest price in the 30 days before the discount: 297.3 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
48 hours
Delivery from: 1,96 €
Added 1 set
to cart!
to cart
| ECU model: | QBOX PLUS |
| For turbo engines: | Yes |
| For engines: | with indirect injection |
| For engines: | 3 cyl, 4 cyl |
| Type of kit: | Minikit |
| product code: | 50.AC.0017 |
| manufacturer: |
AC STAG
|
| manufacturer code: | WEG-AMA025409999-30V |
Ask about the product
176,42 €
191,76 €
-8%
The lowest price in the 30 days before the discount: 191.76 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
48 hours
Delivery from: 1,96 €
Added 1 set
to cart!
to cart
| ECU model: | QNEXT PLUS |
| For turbo engines: | Yes |
| For engines: | with indirect injection |
| Type of kit: | Minikit |
| product code: | 50.AC.0018 |
| manufacturer: |
AC STAG
|
| manufacturer code: | WEG-AMA028419999-300 |
Ask about the product
176,42 €
191,76 €
-8%
The lowest price in the 30 days before the discount: 191.76 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
48 hours
Delivery from: 1,96 €
Added 1 set
to cart!
to cart
| ECU model: | QBOX BASIC |
| For turbo engines: | Yes |
| For engines: | with indirect injection |
| For engines: | 3 cyl, 4 cyl |
| Type of kit: | Minikit |
| product code: | 50.AC.0014 |
| manufacturer: |
AC STAG
|
| manufacturer code: | WEG-AMA023409999-300 |
| approval number: |
E8-67R-014903
|
Ask about the product
132,66 €
144,19 €
-8%
The lowest price in the 30 days before the discount: 144.19 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
48 hours
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| ECU model: | GOFAST |
| For turbo engines: | Yes |
| For engines: | with indirect injection |
| For engines: | 3 cyl, 4 cyl |
| Type of kit: | Minikit |
| product code: | 50.AC.0200 |
| manufacturer: |
AC STAG
|
| manufacturer code: | WEG-AMA024409999-400 |
Ask about the product
117,61 €
127,84 €
-8%
The lowest price in the 30 days before the discount: 127.84 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
48 hours
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart