Coils LPG
SubcatsFilters
| Type of connect: | pins |
| Coil wattage: | 17 W |
| Type of part: | original |
| For reducer: | LOVATO |
| product code: | 60.AEB.628 |
| manufacturer: |
LOVATO
|
| manufacturer code: | 628127000 |
| approval number: |
E3-10R-036379
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
Product temporarily unavaliable. Ask the seller.
Delivery from: 2,45 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Type of connect: | plug |
| Coil wattage: | 11 W |
| Type of part: | original |
| For reducer: | AG |
| Reducer model | SGI |
| product code: | 60.AEB.628 |
| manufacturer: |
AG
|
| manufacturer code: | 628127000 |
| approval number: |
E3-10R-036379
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 2,45 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Type of connect: | plug |
| Coil wattage: | 11 W |
| Type of part: | original |
| For electrovalve: | LOVATO |
| Electrovalve model | EVO |
| product code: | 60.AEB.628 |
| manufacturer: |
LOVATO
|
| manufacturer code: | 628127000 |
| approval number: |
E3-10R-036379
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 2,45 €
Added 1 pcs.
to cart!
| product code: | 60.AEB.628 |
| manufacturer: |
LANDI RENZO
|
| manufacturer code: | 628127000 |
| approval number: |
E3-10R-036379
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
Product discontinued
Delivery from: 2,45 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Coil wattage: | 15 W |
| Type of part: | original |
| For electrovalve: | TOMASETTO |
| product code: | 60.AEB.628 |
| manufacturer: |
TOMASETTO
|
| manufacturer code: | 628127000 |
| approval number: |
E3-10R-036379
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
Product temporarily unavaliable. Ask the seller.
Delivery from: 2,45 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Type of connect: | pins |
| Type of part: | original |
| For electrovalve: | TARTARINI |
| product code: | 60.AEB.628 |
| manufacturer: |
TARTARINI
|
| manufacturer code: | 628127000 |
| approval number: |
E3-10R-036379
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 2,45 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Type of connect: | plug |
| Coil wattage: | 11 W |
| Type of part: | original |
| For electrovalve: | LANDI RENZO |
| product code: | 60.AEB.628 |
| manufacturer: |
LANDI RENZO
|
| manufacturer code: | 628127000 |
| approval number: |
E3-10R-036379
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 2,45 €
Added 1 pcs.
to cart!