Coils LPG
SubcatsFilters
| Type of connect: | plug |
| Coil wattage: | 11 W |
| Type of part: | original |
| For reducer: | AG |
| Reducer model | SGI |
| product code: | 25.AGI.405 |
| manufacturer: |
AG
|
| manufacturer code: | 600383 |
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 2,48 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Type of connect: | plug |
| Coil wattage: | 11 W |
| Type of part: | original |
| For electrovalve: | LOVATO |
| Electrovalve model | EVO |
| product code: | 25.LOV.308 |
| manufacturer: |
LOVATO
|
| manufacturer code: | 4065005 |
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 2,48 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Type of connect: | plug |
| Coil wattage: | 11 W |
| Type of part: | original |
| For electrovalve: | LANDI RENZO |
| product code: | 25.LRE.361 |
| manufacturer: |
LANDI RENZO
|
| manufacturer code: | 118361000 |
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 2,48 €
Added 1 pcs.
to cart!
Out of stock
Shipping in:
Product discontinued
Delivery from: 2,48 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Coil wattage: | 15 W |
| Type of part: | original |
| For electrovalve: | TOMASETTO |
| product code: | 25.TOM.202 |
| manufacturer: |
TOMASETTO
|
| manufacturer code: | MV4543 |
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
Product temporarily unavaliable. Ask the seller.
Delivery from: 2,48 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Type of connect: | pins |
| Type of part: | original |
| For electrovalve: | TARTARINI |
| product code: | 25.TAR.390 |
| manufacturer: |
TARTARINI
|
| manufacturer code: | 0254770 |
| approval number: |
E13-110R-000054
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 2,48 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Type of connect: | pins |
| Coil wattage: | 17 W |
| Type of part: | replacement |
| For electrovalve: | TOMASETTO |
| For reducer: | TOMASETTO |
| Reducer model | AT 07, AT09 ALASKA, AT09 ARTIC, AT09 NORDIC, AT09 NORDIC XP, AT13, AT13 XP |
| product code: | 25.TOM.703 |
| manufacturer: |
TOMASETTO
|
| manufacturer code: | MVAT3752 |
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 2,48 €
Added 1 pcs.
to cart!