Spare parts LPG AC STAG
SubcatsFilters
| For injectors: | AC STAG |
| Internal diameter: | 7 mm |
| Gauge diameter | 1,6 mm |
| Type of part: | original |
| product code: | 90.WAR.403 |
| manufacturer: |
AC STAG
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
22 hours 53 minutes
Delivery from: 1,94 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| For injectors: | AC STAG |
| Internal diameter: | 9,5 mm |
| Gauge diameter | 1,8 mm |
| Type of part: | original |
| product code: | 90.WAR.403 |
| manufacturer: |
AC STAG
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
22 hours 53 minutes
Delivery from: 1,94 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| For reducer: | AC STAG |
| Reducer model | R01, R02 |
| Material: | Plastic |
| Type of part: | original |
| product code: | 90.WAR.403 |
| manufacturer: |
AC STAG
|
| manufacturer code: | NWKa |
| approval number: |
PN-86/M-59601
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,94 €
Added 1 pcs.
to cart!