Spare parts LPG: For reducers - O-rings TARTARINI
SubcatsFilters
| For reducer: | TARTARINI |
| Reducer model | ETAGAS |
| Gauge diameter | 2,5 mm |
| Internal diameter: | 56 mm |
| Type of part: | original |
| product code: | 55.HAN.900 |
| manufacturer: |
TARTARINI
|
| manufacturer code: | IP000HAN000000-0024 |
| approval number: |
E8-67R-015997
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
58 minutes
Delivery from: 2,25 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| For reducer: | TARTARINI |
| Reducer model | ETAGAS |
| Gauge diameter | 2,62 mm |
| Internal diameter: | 17,12 mm |
| Type of part: | original |
| product code: | 55.HAN.900 |
| manufacturer: |
TARTARINI
|
| manufacturer code: | IP000HAN000000-0024 |
| approval number: |
E8-67R-015997
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
58 minutes
Delivery from: 2,25 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| For reducer: | TARTARINI |
| Reducer model | ETAGAS, SEQ |
| Gauge diameter | 2 mm |
| Internal diameter: | 48 mm |
| Type of part: | original |
| product code: | 55.HAN.900 |
| manufacturer: |
TARTARINI
|
| manufacturer code: | IP000HAN000000-0024 |
| approval number: |
E8-67R-015997
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 2,25 €
Added 1 pcs.
to cart!