Spare parts LPG: For gaseous phase filters - Bases CZAJA
SubcatsFilters
| Filter model: | FL-02 |
| Input: | 12 mm |
| Output: | 12 mm |
| Type of assembly: | on cantilever |
| Type of part: | replacement |
| product code: | 55.VAL.902 |
| manufacturer: |
CZAJA
|
| manufacturer code: | 30EVG149 |
| approval number: |
E4-67R-010104
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
20 hours
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Filter model: | FL-02 |
| Input: | 12 mm |
| Output: | 2 x 12 mm |
| Type of assembly: | on cantilever |
| Type of part: | replacement |
| product code: | 55.VAL.902 |
| manufacturer: |
CZAJA
|
| manufacturer code: | 30EVG149 |
| approval number: |
E4-67R-010104
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
20 hours
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart