Spare parts LPG: For gaseous phase filters - Bases
SubcatsFilters
| Filter model: | FL-02 |
| Input: | 12 mm |
| Output: | 12 mm |
| Type of assembly: | on cantilever |
| Type of part: | replacement |
| product code: | 55.NAG.983 |
| manufacturer: |
CZAJA
|
| manufacturer code: | C028-03-00-00-00 |
| approval number: |
E8-67R-016812
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
45 hours
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Filter model: | FL-02 |
| Input: | 12 mm |
| Output: | 2 x 12 mm |
| Type of assembly: | on cantilever |
| Type of part: | replacement |
| product code: | 55.NAG.983 |
| manufacturer: |
CZAJA
|
| manufacturer code: | C028-03-00-00-00 |
| approval number: |
E8-67R-016812
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
45 hours
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart