Spare parts LPG: For forklift trucks CERTOOLS
SubcatsFilters
| Type of assembly: | electrovalve |
| For electrovalve: | IMPCO |
| Type of part: | replacement |
| Cartridge: | fiberglass |
| Upper external diameter | 30.7 mm |
| Upper hole diameter | 13.5 mm |
| Lower external diameter | 30.7 mm |
| Lower hole diameter | 13.5 mm |
| Height: | 32.5 mm |
| product code: | 30.CRT.101 |
| manufacturer: |
CERTOOLS
|
| manufacturer code: | CI-228-2-0-00 |
Ask about the product
4,52 €
5,03 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 5.03 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
39 hours
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Cartridge: | ceramic |
| Filter model: | F-704 |
| product code: | 30.CRT.847 |
| manufacturer: |
CERTOOLS
|
| manufacturer code: | 0345704D-AL |
| approval number: |
E20-67R-010957
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
Product temporarily unavaliable. Ask the seller.
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!