Spare parts LPG: For electrovalves - Seals TARTARINI
SubcatsFilters
| For electrovalve: | LANDI RENZO |
| Electrovalve model | MED 3G |
| Internal diameter: | 36 mm |
| Gauge diameter | 6 mm |
| Type of part: | original |
| product code: | 55.HAN.957 |
| manufacturer: |
TARTARINI
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E8-67R-010213
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
1 hours
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| For electrovalve: | TARTARINI |
| Electrovalve model | E08 |
| Internal diameter: | 38 mm |
| Gauge diameter | 2,7 mm |
| Type of part: | original |
| product code: | 55.HAN.957 |
| manufacturer: |
TARTARINI
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E8-67R-010213
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,96 €
Added 1 pcs.
to cart!