Spare parts LPG: For electrovalves - O-rings TARTARINI
SubcatsFilters
| For electrovalve: | TARTARINI |
| Electrovalve model | E08 |
| Internal diameter: | 6,5 mm |
| Gauge diameter | 2 mm |
| Type of part: | original |
| product code: | 55.HAN.900 |
| manufacturer: |
TARTARINI
|
| manufacturer code: | IP000HAN000000-0024 |
| approval number: |
E8-67R-015997
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 2,25 €
Added 1 pcs.
to cart!
| For electrovalve: | TARTARINI |
| Electrovalve model | E08 |
| Internal diameter: | 26 mm |
| Gauge diameter | 2,1 mm |
| Type of part: | original |
| product code: | 55.HAN.900 |
| manufacturer: |
TARTARINI
|
| manufacturer code: | IP000HAN000000-0024 |
| approval number: |
E8-67R-015997
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 2,25 €
Added 1 pcs.
to cart!
| For electrovalve: | TARTARINI |
| Electrovalve model | E08 |
| Internal diameter: | 38 mm |
| Gauge diameter | 2,7 mm |
| Type of part: | original |
| product code: | 55.HAN.900 |
| manufacturer: |
TARTARINI
|
| manufacturer code: | IP000HAN000000-0024 |
| approval number: |
E8-67R-015997
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 2,25 €
Added 1 pcs.
to cart!