Refueling adapters LPG: Seals and O-rings TOMASETTO
SubcatsFilters
| For filling point: | TOMASETTO |
| product code: | 10.TOM.605 |
| manufacturer: |
TOMASETTO
|
| manufacturer code: | 8.00*2.50 |
Ask about the product
0,28 €
0,31 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 0.31 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
1 hours 54 minutes
Delivery from: 2,31 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Internal diameter: | 10 mm |
| Gauge diameter | 2 mm |
| Type of part: | original |
| product code: | 10.TOM.173 |
| manufacturer: |
TOMASETTO
|
Ask about the product
0,44 €
0,49 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 0.49 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
1 hours 54 minutes
Delivery from: 2,31 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Internal diameter: | 10 mm |
| Gauge diameter | 2 mm |
| Type of part: | replacement |
| product code: | 10.CRT.606 |
| manufacturer: |
TOMASETTO
|
| manufacturer code: | OR-0036 |
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 2,31 €
Added 1 pcs.
to cart!