Reduktory gazu LPG CZAJA
SubcatsFilters
| Type of assembly: | reducer |
| For reducer: | ALEX, TOMASETTO |
| Reducer model | SHARK 1200 / 1500 |
| Type of part: | replacement |
| Cartridge: | paper |
| Upper external diameter | 35 mm |
| Lower external diameter | 35 mm |
| Lower hole diameter | 16 mm |
| Height: | 21 mm |
| product code: | 60.AEB.626 |
| manufacturer: |
CZAJA
|
| manufacturer code: | AEB453 |
| approval number: |
E3-10R-026076
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
12 hours 55 minutes
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| For reducer: | BRC |
| Reducer model | AT 90 E, GENIUS MB 1200, GENIUS MB 1500 |
| Material: | Aluminum |
| Type of part: | replacement |
| product code: | 60.AEB.626 |
| manufacturer: |
CZAJA
|
| manufacturer code: | AEB453 |
| approval number: |
E3-10R-026076
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
| For reducer: | KME |
| Reducer model | GOLD, GOLD GT, SILVER, TWIN |
| Material: | Aluminum |
| Type of part: | replacement |
| product code: | 60.AEB.626 |
| manufacturer: |
CZAJA
|
| manufacturer code: | AEB453 |
| approval number: |
E3-10R-026076
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!