Reduktory gazu LPG ALEX
SubcatsFilters
| Power: | 150 HP |
| Input diameter: | 6 mm |
| Electrovalve: | Yes |
| Integrated filter: | Yes |
| Temperature sensor: | No |
| Reducer model | SHARK 1200 / 1500 |
| product code: | 77.STA.311 R19 |
| manufacturer: |
ALEX
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E20-67R-010426
|
Ask about the product
17,73 €
19,87 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 65.07 €
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
21 hours 3 minutes
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Power: | 200 HP |
| Input diameter: | 8 mm |
| Electrovalve: | Yes |
| Integrated filter: | Yes |
| Temperature sensor: | No |
| Reducer model | SHARK 1200 / 1500 |
| product code: | 77.STA.311 R19 |
| manufacturer: |
ALEX
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E20-67R-010426
|
Ask about the product
18,65 €
20,79 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 68.19 €
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
21 hours 3 minutes
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Power: | 250 HP |
| Input diameter: | 8 mm |
| Electrovalve: | No |
| Integrated filter: | Yes |
| Temperature sensor: | No |
| Reducer model | ADAPT, SHARK 1200 / 1500 |
| product code: | 77.STA.311 R19 |
| manufacturer: |
ALEX
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E20-67R-010426
|
Ask about the product
18,95 €
21,09 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 69.75 €
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
21 hours 3 minutes
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Power: | 150 HP |
| Input diameter: | 6 mm |
| Electrovalve: | No |
| Integrated filter: | Yes |
| Temperature sensor: | No |
| Reducer model | SHARK BFE 1200 |
| product code: | 77.STA.311 R19 |
| manufacturer: |
ALEX
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E20-67R-010426
|
Ask about the product
14,67 €
16,20 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 53.35 €
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
21 hours 3 minutes
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Power: | 200 HP |
| Input diameter: | 8 mm |
| Electrovalve: | No |
| Integrated filter: | Yes |
| Temperature sensor: | No |
| Reducer model | SHARK BFE 1500 |
| product code: | 77.STA.311 R19 |
| manufacturer: |
ALEX
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E20-67R-010426
|
Ask about the product
15,28 €
16,81 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 55.96 €
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
21 hours 3 minutes
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| For reducer: | ALEX |
| Reducer model | SHARK 1200 / 1500 |
| Type of part: | original |
| product code: | 77.STA.311 R19 |
| manufacturer: |
ALEX
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E20-67R-010426
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
21 hours 3 minutes
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Type of connect: | pins |
| Coil wattage: | 17 W |
| Type of part: | original |
| For reducer: | ALEX |
| Reducer model | SHARK 1200 / 1500, SHARK BFE 1200, SHARK BFE 1500 |
| product code: | 77.STA.311 R19 |
| manufacturer: |
ALEX
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E20-67R-010426
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
21 hours 3 minutes
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| For reducer: | ALEX |
| Reducer model | SHARK 1200 / 1500 |
| Type of part: | original |
| product code: | 77.STA.311 R19 |
| manufacturer: |
ALEX
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E20-67R-010426
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
21 hours 3 minutes
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| For reducer: | ALEX |
| Reducer model | SHARK 1200 / 1500, SHARK BFE 1200, SHARK BFE 1500 |
| Material: | Plastic |
| Type of part: | original |
| product code: | 77.STA.311 R19 |
| manufacturer: |
ALEX
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E20-67R-010426
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
21 hours 3 minutes
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| For reducer: | ALEX |
| Reducer model | SHARK 1200 / 1500, SHARK BFE 1200, SHARK BFE 1500 |
| Type of part: | original |
| product code: | 77.STA.311 R19 |
| manufacturer: |
ALEX
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E20-67R-010426
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
21 hours 3 minutes
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| For reducer: | ALEX |
| Reducer model | SHARK 1200 / 1500 |
| Type of part: | original |
| product code: | 77.STA.311 R19 |
| manufacturer: |
ALEX
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E20-67R-010426
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
21 hours 3 minutes
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| For reducer: | ALEX |
| Reducer model | SHARK 1200 / 1500 |
| Gauge diameter | 2,5 mm |
| Internal diameter: | 10 mm |
| Type of part: | original |
| product code: | 77.STA.311 R19 |
| manufacturer: |
ALEX
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E20-67R-010426
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send tomorrow. Order in:
21 hours 3 minutes
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart