Reducers LPG: For vaccum systems
SubcatsFilters
| Power: | 325 HP |
| Electrovalve: | No |
| Integrated filter: | No |
| Temperature sensor: | No |
| Reducer model | Model L |
| product code: | 50.ACE.080 |
| manufacturer: |
IMPCO
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E8-67R-014289
|
Ask about the product
129,04 €
143,38 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 460.28 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
58 hours
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Power: | 190 HP |
| Input diameter: | 6 mm |
| Electrovalve: | Yes |
| Integrated filter: | No |
| Temperature sensor: | No |
| Reducer model | MOD.91 |
| product code: | 50.ACE.080 |
| manufacturer: |
LOVATO
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E8-67R-014289
|
Ask about the product
25,56 €
28,36 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 91.8 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
58 hours
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Power: | 120 HP |
| Input diameter: | 6 mm |
| Electrovalve: | Yes |
| Integrated filter: | No |
| Temperature sensor: | No |
| Reducer model | MOD.91 |
| product code: | 50.ACE.080 |
| manufacturer: |
LOVATO
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E8-67R-014289
|
Ask about the product
22,13 €
24,62 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 79.79 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
58 hours
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Power: | 120 HP |
| Input diameter: | 6 mm |
| Electrovalve: | Yes |
| Integrated filter: | No |
| Temperature sensor: | No |
| Reducer model | RGV090 |
| product code: | 50.ACE.080 |
| manufacturer: |
LOVATO
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E8-67R-014289
|
Ask about the product
21,20 €
26,49 €
-20%
The lowest price in the 30 days before the discount: 85.81 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
58 hours
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Power: | 100 HP |
| Input diameter: | 6 mm |
| Electrovalve: | Yes |
| Integrated filter: | Yes |
| Temperature sensor: | No |
| Reducer model | AT 07 |
| product code: | 50.ACE.080 |
| manufacturer: |
TOMASETTO
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E8-67R-014289
|
Ask about the product
14,03 €
15,59 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 50.71 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
58 hours
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Power: | 140 HP |
| Input diameter: | 6 mm |
| Electrovalve: | Yes |
| Integrated filter: | Yes |
| Temperature sensor: | No |
| Reducer model | AT 07 |
| product code: | 50.ACE.080 |
| manufacturer: |
TOMASETTO
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E8-67R-014289
|
Ask about the product
14,03 €
15,59 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 50.71 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
58 hours
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Power: | 136 HP |
| Input diameter: | 6 mm |
| Electrovalve: | Yes |
| Integrated filter: | No |
| Temperature sensor: | No |
| Reducer model | SE 81 |
| product code: | 50.ACE.080 |
| manufacturer: |
LANDI RENZO
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E8-67R-014289
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
Product discontinued
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Power: | 230 HP |
| Input diameter: | 6 mm |
| Electrovalve: | Yes |
| Integrated filter: | No |
| Temperature sensor: | No |
| Reducer model | MOD.91 |
| product code: | 50.ACE.080 |
| manufacturer: |
LOVATO
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E8-67R-014289
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
Product temporarily unavaliable. Ask the seller.
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Power: | 300 HP |
| Input diameter: | 8 mm |
| Electrovalve: | Yes |
| Integrated filter: | No |
| Temperature sensor: | No |
| Reducer model | MOD.91 |
| product code: | 50.ACE.080 |
| manufacturer: |
LOVATO
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E8-67R-014289
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
Product discontinued
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Power: | 120 HP |
| Input diameter: | 6 mm |
| Electrovalve: | Yes |
| Integrated filter: | No |
| Temperature sensor: | No |
| Reducer model | VACCUM |
| product code: | 50.ACE.080 |
| manufacturer: |
LOVTEC
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E8-67R-014289
|
Ask about the product
18,08 €
20,26 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 65.01 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Power: | 120 HP |
| Input diameter: | 6 mm |
| Electrovalve: | Yes |
| Integrated filter: | No |
| Temperature sensor: | No |
| Reducer model | ELECTRONIC |
| product code: | 50.ACE.080 |
| manufacturer: |
LOVTEC
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E8-67R-014289
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
Product discontinued
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Electrovalve: | No |
| Integrated filter: | No |
| Temperature sensor: | No |
| Reducer model | NIKKI K |
| product code: | 50.ACE.080 |
| manufacturer: |
IMPCO
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E8-67R-014289
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,95 €
Added 1 pcs.
to cart!