Reducers LPG: For LPG injection BRC
SubcatsFilters
| Power: | 326 HP |
| Input diameter: | 8 mm |
| Electrovalve: | No |
| Integrated filter: | No |
| Temperature sensor: | Yes |
| Reducer model | GENIUS MAX |
| product code: | 52.BRC.509 |
| manufacturer: |
BRC
|
| manufacturer code: | 01RD00502555 |
| approval number: |
E13-67R-010254
|
Ask about the product
225,30 €
253,15 €
-11%
The lowest price in the 30 days before the discount: 253.15 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
46 hours
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Power: | 136 HP |
| Input diameter: | 6 mm |
| Electrovalve: | No |
| Integrated filter: | No |
| Temperature sensor: | Yes |
| Reducer model | GENIUS MB 1200 |
| product code: | 52.BRC.508 |
| manufacturer: |
BRC
|
| manufacturer code: | 01RD00502656N1 |
Ask about the product
103,88 €
115,43 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 115.43 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
46 hours
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Power: | 190 HP |
| Input diameter: | 8 mm |
| Electrovalve: | No |
| Integrated filter: | No |
| Temperature sensor: | Yes |
| Reducer model | GENIUS MB 1500 |
| product code: | 52.BRC.512 |
| manufacturer: |
BRC
|
| manufacturer code: | 01RD00502658 |
| approval number: |
E13-67R-01 0016
|
Ask about the product
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
46 hours
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Input diameter: | 6 mm |
| Electrovalve: | No |
| Integrated filter: | No |
| Temperature sensor: | Yes |
| Reducer model | GENIUS MB |
| product code: | 52.BRC.507 |
| manufacturer: |
BRC
|
| manufacturer code: | E010I0037MOBC |
Ask about the product
102,47 €
113,85 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 113.85 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
46 hours
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Power: | 326 HP |
| Input diameter: | 8 mm |
| Electrovalve: | No |
| Integrated filter: | No |
| Temperature sensor: | No |
| Reducer model | GENIUS MAX |
| product code: | 52.BRC.510 |
| manufacturer: |
BRC
|
| manufacturer code: | 01RD00502555 |
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Power: | 190 HP |
| Input diameter: | 8 mm |
| Electrovalve: | No |
| Integrated filter: | No |
| Temperature sensor: | Yes |
| Reducer model | GENIUS MB 1500 |
| product code: | 52.BRC.519 |
| manufacturer: |
BRC
|
| manufacturer code: | E010I0036M0BC |
| approval number: |
E13-67R-01 0016
|
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Input diameter: | 6 mm |
| Electrovalve: | No |
| Integrated filter: | No |
| Temperature sensor: | No |
| Reducer model | GENIUS MB 1500 |
| product code: | 52.BRC.515 |
| manufacturer: |
BRC
|
| manufacturer code: | 01RD00502658 |
Ask about the product
94,44 €
104,93 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 104.93 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
46 hours
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Input diameter: | 6 mm |
| Electrovalve: | No |
| Integrated filter: | No |
| Temperature sensor: | Yes |
| Reducer model | GENIUS MB |
| product code: | 52.BRC.518 |
| manufacturer: |
BRC
|
| manufacturer code: | 01RD00502657 |
Ask about the product
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Power: | 136 HP |
| Input diameter: | 6 mm |
| Electrovalve: | No |
| Integrated filter: | No |
| Temperature sensor: | Yes |
| Reducer model | GENIUS MB 1200 |
| product code: | 52.BRC.513 |
| manufacturer: |
BRC
|
| manufacturer code: | E010I0028M0BC |
Ask about the product
106,24 €
118,05 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 118.05 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
| Input diameter: | 6 mm |
| Electrovalve: | No |
| Integrated filter: | No |
| Temperature sensor: | No |
| Reducer model | GENIUS MB 1200 |
| product code: | 52.BRC.514 |
| manufacturer: |
BRC
|
| manufacturer code: | 01RD00502656N1 |
Ask about the product
94,44 €
104,93 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 104.93 €
In stock
Buy now, we will send on monday. Order in:
46 hours
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart