Reducers LPG: For LPG injection ALEX
SubcatsFilters
| Power: | 200 HP |
| Input diameter: | 8 mm |
| Electrovalve: | Yes |
| Integrated filter: | Yes |
| Temperature sensor: | No |
| Reducer model | SHARK 1200 / 1500 |
| product code: | 77.STA.983 |
| manufacturer: |
ALEX
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E20-67R-010589
|
Ask about the product
18,52 €
20,65 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 68.75 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
11 hours 30 minutes
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Power: | 250 HP |
| Input diameter: | 8 mm |
| Electrovalve: | No |
| Integrated filter: | Yes |
| Temperature sensor: | No |
| Reducer model | ADAPT, SHARK 1200 / 1500 |
| product code: | 77.STA.983 |
| manufacturer: |
ALEX
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E20-67R-010589
|
Ask about the product
19,13 €
21,26 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 70.32 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
11 hours 30 minutes
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Power: | 150 HP |
| Input diameter: | 6 mm |
| Electrovalve: | No |
| Integrated filter: | Yes |
| Temperature sensor: | No |
| Reducer model | SHARK BFE 1200 |
| product code: | 77.STA.983 |
| manufacturer: |
ALEX
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E20-67R-010589
|
Ask about the product
14,58 €
16,09 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 53.79 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
11 hours 30 minutes
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Power: | 200 HP |
| Input diameter: | 8 mm |
| Electrovalve: | No |
| Integrated filter: | Yes |
| Temperature sensor: | No |
| Reducer model | SHARK BFE 1500 |
| product code: | 77.STA.983 |
| manufacturer: |
ALEX
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E20-67R-010589
|
Ask about the product
15,18 €
17,01 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 56.41 €
In stock
Buy now, we will send today. Order in:
11 hours 30 minutes
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!
to cart
| Power: | 150 HP |
| Input diameter: | 6 mm |
| Electrovalve: | Yes |
| Integrated filter: | Yes |
| Temperature sensor: | No |
| Reducer model | SHARK 1200 / 1500 |
| product code: | 77.STA.983 |
| manufacturer: |
ALEX
|
| manufacturer code: | NGK97999 |
| approval number: |
E20-67R-010589
|
Ask about the product
17,92 €
19,74 €
-10%
The lowest price in the 30 days before the discount: 65.6 €
Out of stock
Shipping in:
5-7 days
5-7 days
Delivery from: 1,97 €
Added 1 pcs.
to cart!